Czwartek, 24 maja 2018r. Joanny, Zdenka, Zuzanny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Hydrospinning - jazda w wodzie!

Lubisz jazdę na rowerze i pływanie? Szukasz dobrego programu na odchudzanie, ale za każdym razem, gdy spędzasz czas na siłowni lub w klubie fitness podśpiewujesz refren hitu Maryli Rodowicz: ,,Ale to już było”? Spróbuj zatem czegoś nowego, zestawu ćwiczeń, których nigdy jeszcze nie wypróbowałaś!
Hydrospinning to połączenie jazdy na rowerze z ćwiczeniami w wodzie. Nie dość zatem, że wchodzisz do basenu, to jeszcze jeździsz na rowerze!

Skąd przyszła moda na aqua bike? Oczywiście z Zachodu! Początkowo ćwiczenia te zostały wprowadzone tylko w jednym klubie fitness w Poznaniu. Dziś niemal każde większe miasto w Polsce może pochwalić się podobną ofertą. A wszystko z myślą o klientach.

Skoro o nich mowa, powinniśmy zapytać, jakie efekty daje nam hydrospinning? Jak łatwo się domyślić, jest to trening o charakterze wytrzymałościowym. W basenie znajdują się rowerki, ale nie byle jakie! Sprzęt został specjalnie skonstruowany do tego nietypowego treningu. W dodatku każdy może dostosować intensywność ćwiczeń do własnych potrzeb i do indywidualnej kondycji.

Jeśli dodamy do tego rytmiczną, dynamiczną muzykę- szybko docenimy możliwości, jakie daje nam hydrospinning. A możliwości są naprawdę spore, gdyż podczas jednego treningu można spalić od 600 do nawet 1200 kalorii! Przyznacie same, że brzmi to imponująco!

Sama zużyta energia to jednak nie wszystko. W czasie treningu kształtujemy także nasze mięśnie. Podczas zwykłej jazdy na rowerze kształtują się mięśnie nóg, pośladków i brzucha. Dzięki sesji w wodzie wzmacnia się także tarcie, dzięki czemu nasz organizm musi pokonać zwiększony opór, jaki stawia woda.

Ponadto woda gwarantuje nam niezwykle przyjemny masaż całego ciała. W efekcie, po kilku już sesjach hydrospinningu poprawia się nasza kondycja, spalony zostaje tłuszcz, a sylwetka jest ładnie modelowana.

Ale jazda na rowerze jest polecana nie tylko dla tych, którzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów. Z tej możliwości poprawienia własnej kondycji powinny też skorzystać osoby cierpiące na kłopoty z kręgosłupem, układem krwionośnym, sercem, oraz z osteoporozą.

Wobec tego, każdy ma prawo skorzystać z możliwości, jakie daje połączenie treningu w wodzie i na rowerze, pod warunkiem jednak, że ćwiczenia odbędą się pod czujnym okiem instruktora. Dzięki niemu, mamy szanse przejść całą drogę od treningu o małej, po dużą intensywność.

Jeśli zestawimy wszystkie zalety aqua bike z ceną jednej sesji, która wynosi 30 zł, nikt nie będzie mieć żadnych wątpliwości - to się opłaca! Jeśli dodatkowo wykupisz karnet, z pewnością daleko zajedziesz!

Joanna Bielas, I.D.Media

Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Hydrospinning - jazda w wodzie!
Lubisz jazdę na rowerze i pływanie? Szukasz dobrego programu na odchudzanie, ale za każdym razem, gdy spędzasz czas na siłowni lub w klubie fitness podśpiewujesz refren hitu Maryli Rodowicz: ,,Ale to już było”? Spróbuj zatem czegoś nowego, zestawu ćwiczeń, których nigdy jeszcze nie wypróbowałaś!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe