Poniedziałek, 14 października 2019r. Alany, Damiana, Liwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Najdroższy tort weselny świata!

Jest najbardziej okazałą, wytworną i... słodką portawą weselną. Nigdy jednak nie był tak drogi! Na targach weselnych zaprezentowany został najdroższy tort weselny świata.

Pewnie niejedna czytelniczka Planety Kobiet zastanawia się, ile może kosztować taki wytworny przysmak. Jego wartość to, bagatela, 9 milionów dolarów! Skąd taka wygórowana cena?

Wypiek składa się aż z dziewięciu pieter, co samo w sobie jest już imponujące.

Cała tajemnica weselnego tortu tkwi jednak w jego dekoracji: składa się ona z kremu połączonego z drobinkami jadalnego złota oraz... szmaragdów!

Ekskluzywny wypiek cieszył się ogromną popularnością i był ozdobą targów weselnych. Nie wiadomo jednak ilu jest ludzi na świecie, których stać na zamówienie tak kosztownej słodkości.

Jasne jest tylko jedno: smak takiego tortu weselnego będzie wspominany przez nowożeńców i zaproszonych gości przez lata!


Opracowała Joanna Bielas
fot. Zdjęcie ilustracyjne
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 3,33
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Najdroższy tort weselny świata!
Jest najbardziej okazałą, wytworną i... słodką portawą weselną. Nigdy jednak nie był tak drogi!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe