Czwartek, 24 maja 2018r. Joanny, Zdenka, Zuzanny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Niedziele Teatralno-Kulinarne

IK Magazine i Planeta Kobiet zapraszają na nowy cykl spotkań ze sztuką pt. "Niedziele Teatralno-Kulinarne" (NTK). Pierwsze w tym roku spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 15.00 na ul. Wspólnej 61 w Warszawie. Będzie czytany bardzo interesujący i seksowny scenariusz Szymona Turkiewicza pt. „Stosunki Prawne”. To tekst o relacjach damsko-męskich w obliczu zdrad i planów rozwodowych. Bohaterowie posługują się językiem prawniczym, co sprawia, że sztuka jest przewrotna i zabawna, ale jednocześnie prawdziwa i przejmująca.

Dramat czytać będzie aktorka Magda Engelmajer i Daniel Wieleba.

- NTK ma rozwijać się w kierunku spotkań twórców z ludźmi, którzy mają coś do powiedzenia i potrafią to wyrazić. Tworzymy do tego swobodną atmosferę siadając (po przeczytaniu sztuki) do wspólnego stołu. Każdy musi przynieść coś do jedzenia – najlepiej hand-made. Wychodzimy z założenia, że potrzebne są inicjatywy, które prowadzą do tworzenia miejsc gdzie mogą – z jakiejś konkretnej przyczyny – spotykać się ludzie mający siłę opiniotwórczą. - mówi aktorka Magda Engelmajer.

IK MAGAZINE i PLANETA KOBIET MOCNO WSPIERA INICJATYWĘ I ZAPRASZA NA PIERWSZE SPOTKANIE!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Niedziele Teatralno-Kulinarne
IK Magazine i Planeta Kobiet zapraszają na nowy cykl spotkań ze sztuką pt. "Niedziele Teatralno-Kulinarne" (NTK). Pierwsze w tym roku spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 15.00 na ul. Wspólnej 61 w Warszawie.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

brzmi interesująco
Anonim 2012-02-22 15:40:25
fajna sprawa
Kama 2012-02-22 15:28:58


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe