Sobota, 21 wrzesnia 2019r. Darii, Mateusza, Wawrzyńca
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Filmowy Dzień Dziecka - 3 dniowa zabawa w Kinie Praha

W najbliższy piątek, tj. 1 czerwca br. Kino Praha organizuje trzydniową imprezę rodzinną - filmowy Dzień Dziecka. W programie znajdą się nie tylko filmowe pokazy, ale i bezpłatne wydarzenia towarzyszące jak edukacyjne zabawy, konkursy czy warsztaty. W ramach Filmowego Dnia Dziecka w Kinie Praha najmłodsi widzowie mają szansę zobaczyć zarówno produkcje najnowsze – premierowo w kinie Praha „GORYL ŚNIEŻEK W BARCELONIE” oraz niezapomniane klasyki, takie jak „PIĘKNA I BESTIA”, a także m.in. „MUPPETY”, „LATAJĄCA MASZYNA”, „ALE CYRK”, „MNIAM”.

Oprócz pokazów filmowych, z myślą o najmłodszych filmowych odbiorcach przygotowano liczne atrakcje: warsztaty plastyczne, zabawy ruchowe, malowanie buziek w motywy filmowe, konkurs plastyczny z nagrodami, quiz „Co wiesz o filmie”, filmowe czytanki, zabawy z chustą Klanzy, warsztaty małych odkrywców i wiele innych.

Podczas warsztatów młodych filmowców dzieci będą mogły sprawdzić i poszerzyć swoją wiedzę o filmie, m.in. o poszczególnych zawodach związanych z produkcją filmową czy elementach animacji.  Niewątpliwą atrakcją będzie też możliwość zwiedzania kabiny operatorskiej.

Udział w większości przygotowanych atrakcji jest bezpłatny.

Koszt biletów na seanse analogowe wynosi 13 zł, zaś na seanse cyfrowe i 3D 16 zł.

Szczegółowy program na stronie www.kinopraha.pl


Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Filmowy Dzień Dziecka - 3 dniowa zabawa w Kinie Praha
W najbliższy piątek, tj. 1 czerwca br. Kino Praha organizuje trzydniową imprezę rodzinną - filmowy Dzień Dziecka. W programie znajdą się nie tylko filmowe pokazy, ale i bezpłatne wydarzenia towarzyszące jak edukacyjne zabawy, konkursy czy warsztaty.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe