Piątek, 21 czerwca 2024r. Alicji, Alojzego, Rudolfa
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Ruszają wyjątkowe Spotkania z Pasją!

21 kwietnia 2013 o godzinie 15.00 w Salonie Honda Motorista przy ul. Kopijników 42 w Warszawie odbędzie się pierwsze Spotkanie z Pasją pod hasłem „Kobiety w sportach motorowych”, a poprowadzi je Joanna Zientarska. Wyjątkowe bohaterki: Ewa Pieniakowska, Joanna Modrzewska i Natalia Florek opowiedzą o swoich receptach na życiowy sukces. W programie również wiele sportowych atrakcji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Spotkania z Pasją to niekomercyjny projekt oparty na cyklicznych spotkaniach z wyjątkowymi kobietami, którym nieobcy jest smak przygody. Projekt jest skupiony wyłącznie wokół tematyki sportowo-podróżniczej, podszyty sporą dawką adrenaliny i ukoronowany satysfakcją życiową bohaterek. Całość zbieramy w swoistą receptę sukcesu, a jej składniki prezentujemy na wyjątkowym przedsięwzięciu, pełnym sportowych atrakcji, inspiracji i praktycznych wskazówek dla każdego, kto czuje się „niedopieszczony” przez życie. Ideą projektu jest promowanie wyjątkowych kobiecych osobowości i ich osiągnięć, oraz stylu życia pasją.

21 kwietnia 2013 zapraszamy do Warszawy wszystkich zakochanych w sportach motorowych oraz tych, którzy poszukują życiowej pasji – nie tylko kobiety!

W PROGRAMIE:
• Spotkanie z bohaterkami i ich recepta na sukces, czyli jak to się dzieje, że marzenia się spełniają
• Pokaz stuntu motocyklowego w wykonaniu Ewy Pieniakowskiej
• Pokaz niespodzianka!
• Wystawa motocykli marki Honda
• Prezentacja oferty salonu Motorista
• Konkursy z cennymi nagrodami
• oraz mnóstwo cennych, praktycznych informacji o tym jak, gdzie i za ile można spełniać marzenia!

WSTĘP WOLNY!

Więcej o projekcie na stronie www.spotkaniazpasja.pl Znajdziesz nas również na www.facebook.com/spotkaniazpasja

Nie gwarantujemy, że to właśnie Spotkania z Pasją będą początkiem nowego życia, ale pamiętaj, że „w swojej podróży na Księżyc, nawet jeśli nie osiągniesz celu, to przynajmniej będziesz wśród gwiazd..."
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Ruszają wyjątkowe Spotkania z Pasją!
21 kwietnia 2013 o godzinie 15.00 w Salonie Honda Motorista przy ul. Kopijników 42 w Warszawie odbędzie się pierwsze Spotkanie z Pasją pod hasłem „Kobiety w sportach motorowych”, a poprowadzi je Joanna Zientarska. Wyjątkowe bohaterki: Ewa Pieniakowska, Joanna Modrzewska i Natalia Florek opowiedzą o swoich receptach na życiowy sukces.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe