Czwartek, 20 czerwca 2024r. Bogny, Rafaeli, Rafała
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Muzyczny konkurs Planety Kobiet ZAKOŃCZONY

Już dziś dla wszystkich naszych miłośników - konkurs muzyczny a w nim do wygrania 5 płyt zespołu MAFIA. Aby zdobyć jedną z nagród, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosi najnowszy album zespołu MAFIA oraz przekonać nas, że to właśnie do Ciebie powinna powędrować nagroda. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 22.03.2014 pod adresem:

konkurs.planetakobiet@gmail.com


Powodzenia!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Muzyczny konkurs Planety Kobiet ZAKOŃCZONY
Już dziś dla wszystkich naszych miłośników - konkurs muzyczny a w nim do wygrania 5 płyt zespołu MAFIA. Aby zdobyć jedną z nagród, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosi najnowszy album zespołu MAFIA oraz przekonać nas, że to właśnie do Ciebie powinna powędrować nagroda. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe