Poniedziałek, 22 kwietnia 2019r. Łukasza, Kai, Nastazji
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Ponad 15 tysięcy osób na Targach Designu

Podczas Targów Designu MyBaze.com odwiedzający mogli kupić oryginalne prezenty prosto od polskich i zagranicznych projektantów. W ramach Targów zaproszone gwiazdy przygotowały kilkadziesiąt pięknych ozdób choinkowych.
Świąteczna edycja Targów Designu MyBaze.com w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie zgromadziła ponad 15 tys. gości, wśród nich byli m.in. pani prezydentowa Anna Komorowska oraz osobistości ze świata kultury i rozrywki zaangażowani w projekt „Pracownia Gwiazd” działającej na rzecz podopiecznych Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”.

W ramach „Pracowni Gwiazd” niemal 20 zaproszonych gwiazd wcieliło się w rolę projektantów i wykonało oryginalne ozdoby świąteczne. Swoje autorskie bombki, kartki i koszulki przygotowali m.in. Natalia Klimas, Weronika Marczuk, Anna Samusionek, Adam Fidusiewicz, Marcelina Zawadzka, Agnieszka Kaczorowska, Kuba Molęda czy Jacek Kawalec. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na potrzeby Fundacji „Akogo?”. Partnerem akcji była firma Frisco.pl.

Drugiego dnia Targów swoje stylizacje z wykorzystaniem mebli i dodatków od wystawców obecnych na Targach przygotowały zaproszone blogerki wnętrzarskie, autorki takich blogów jak ConchitaHome, Wnętrzarka czy Inkpink. Partnerami akcji z blogerami byli Śnieżka i Leitz. W czasie Targów Designu MyBaze.com wystawiło się ponad 200 projektantów oferujących unikatowe meble, dodatki do wnętrz, ozdoby świąteczne, zabawki, ubrania i akcesoria. Oprócz produktów od polskich designerów na Targach można było kupić przedmioty od najlepszych zagranicznych wystawców, m.in. od czeskiego studia ceramiki Tyformy czy młodej ukraińskiej projektantki mody Leny Ivanowej.

Organizatorem Targów jest platforma MyBaze.com oraz „Kreatywność i Pasja”.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Ponad 15 tysięcy osób na Targach Designu
Podczas Targów Designu MyBaze.com odwiedzający mogli kupić oryginalne prezenty prosto od polskich i zagranicznych projektantów. W ramach Targów zaproszone gwiazdy przygotowały kilkadziesiąt pięknych ozdób choinkowych.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe