Poniedziałek, 22 kwietnia 2019r. Łukasza, Kai, Nastazji
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Prestiżowa satuetka dla Violetty Kowalczyk

Podczas poniedziałkowej gali "Osobowości i Sukcesy Roku 2015" wręczono nagrody osobom, które odznaczyły się wyjątkową kreatywnością i zaangażowaniem w swoją pracę.
Nominowano w takich kategoriach jak: polityka, sport, film, nauka, sztuka, moda, biznes, muzyka, a statuetki trafiły m.in. do Daniela Olbryskiego, Bohdana Łazuki, Agnieszki Dygant, Tomasza Karolaka i Teatru IMKA, Andrzeja Pągowskiego, Roberta Korzeniowskiego, Sylwii Grzeszczak, Roberta Janowskiego, Barbary Kurdej-Szatan, Wojciecha Modest Amaro, prof. Zbigniewa Lewa- Starowicza i Aleksandra Doby.

Wśród uhonorowanych znalazła się poznanianka Violetta Kowalczyk, którą nagrodę Sukces 2015 przyznano w kategorii biznes. Na swój sukces Violetta Kowalczyk pracuje od lat zarządzając rodzinną firmą, prowadząc galerię sztuki i realizując projekty dedykowane branży wnętrzarskiej. Jest wiceprezesem firmy Metalmex, właścicielką V.A. Gallery Poland, prezesem Stowarzyszenia Metal Merge, liderem Wielkopolskiego Klastra Mebel Design, organizatorem tarów branżowych Trendy i Innowacje, a także twórczynią projektu OnOff promującego design. Kobieta pełna pasji i energii, bizneswoman i mecenas sztuki. Z sukcesem łączy biznes ze sztuką, promując od lat polską sztukę i polskie wzornictwo oraz idee wspierania rodzimych artystów przez środowisko biznesowe.

WYSTAWA PRAC ANTONIEGO WALERYCHA GALA OSOBOWIŚCI I SUKCESY 2015 23.03.2015

Atrakcją poniedziałkowej Gali była towarzysząca jej wystawa sztuki, odbywająca się pod egidą V.A. Gallery Poland. Wystawa prezentowała prace wybitnego poznańskiego artysty Antoniego Walerycha. W Hotelu Marriott pokazane zostały płaskorzeźby oraz obrazy, które wzbudziły zachwyt wielu przybyłych na imprezę gwiazd. Antoni Walerych to poznański rzeźbiarz, malarz, grafik, jeden z bardziej znanych współczesnych twórców.

Absolwent tutejszej ASP, uczeń m.in. prof. M. Więcek-Wnuk i J. Kopczyńskiego. Jego prace, bez względu na technikę cechuje spójność. Charakterystyczne, długie i mocno kreślone linie ołówkowych rysunków odpowiadają zdecydowanym pociągnięciom pędzla w kompozycjach malarskich i ostrym krawędziom spawanych ze stali szlachetnej przestrzennych elementów rzeźb. Chęć dania z siebie jak najwięcej w imię zafascynowania życiem i jego symbolem – kobietą – poparta wspaniałym wyczuciem bryły i przestrzeni rzeźbiarskiej pozwala mu tworzyć obiekty o nieprzemijającej wartości. Artysta ma na swoim koncie wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych, zarówno w kraju jak i zagranicą – Austria, Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Anglia, Szwecja.

Beata Anna Święcicka
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Prestiżowa satuetka dla Violetty Kowalczyk
Podczas poniedziałkowej gali "Osobowości i Sukcesy Roku 2015" wręczono nagrody osobom, które odznaczyły się wyjątkową kreatywnością i zaangażowaniem w swoją pracę.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe