Środa, 19 czerwca 2024r. Gerwazego, Protazego, Sylwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wygraj książkę Ilony Adamskiej ZAKOŃCZONY

Już dziś mamy dla Was kolejny książkowy konkurs. Tym razem do wygrania 5 sztuk książki Ilony Adamskiej pt. Szczęście na wagę złota, czyli jak osiągnąć sukces.
Najnowsza propozycja wydawcy i redaktor naczelnej Law Business Quality i Imperium Kobiet,  Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet, laureatki plebiscytu Kobiecy Biznes 2014 to zbiór wypowiedzi cenionych osób ze świata kultury, biznesu, show-biznesu i polityki, którzy starali się dopowiedzieć na pytania: Czym jest sukces oraz jak osiągnąć pełnię szczęścia?

W książce znajdziemy wiele znanych nazwisk ze świata show-biznesu, kultury i polityki, m.in. Joanna Senyszyn, Andrzej Blikle, Omenaa Mensah, Joanna Jabłczyńska, Iwona Guzowska, Anna Kalata, Andrzej Krzywy, Ryszard Rembiszewski, Otylia Jędrzejczak, Magdalena Steczkowska, Mariola Bojarska-Ferenc, Barbara Kurdej-Szatan. Wstęp przygotował wicepremier Janusz Piechociński.

- Szczęście i sukces to wartości niemierzalne, których nie da się zamknąć w sztywne ramy. Nie ma na nie unikalnej recepty, ale „Szczęście na wagę złota” to niezwykle udany zbiór drogowskazów, które każdemu „Kowalskiemu” wskażą drogę do czerpania radości z życia, osiągnięcia własnych celów oraz poczynienia kolejnych kroków otwierających drzwi do sukcesu. Bohaterowie książki, będący znakomitymi przedsiębiorcami, artystami, ale także zwykłymi ludźmi, których codziennie mijamy na ulicy, dzielą się swoim doświadczeniem, aforyzmami i środkami na udany biznes czy prywatne małe zwycięstwa. Ta książka to klucz do wygranej potyczki z własnymi słabościami i przeciwnościami losu. Bez wątpienia ta zbiorowa publikacja zainspiruje Was do działania i przemierzania osobistych gór i dolin.
Agnieszka Pohl, magazyn „Obsesje”


 
Aby wygrać jedną z 5 książek należy wysłać do nas swoje imię i nazwisko na adres konkurs@planetakobiet.com.pl w temacie wpisując SUKCES.

Wygrywa co 15 e-mail.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13.04.2015.KONKURS ZAKOŃCZONY

Nagrody otrzymują:

1. Magdalena Wojtaś
2. Ewelina Baran
3. Ewa Wojno
4. Iwona Mrozowska
5. Agnieszka Samoląg
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wygraj książkę Ilony Adamskiej ZAKOŃCZONY
Już dziś mamy dla Was kolejny książkowy konkurs. Tym razem do wygrania 5 sztuk książki Ilony Adamskiej pt. Szczęście na wagę złota, czyli jak osiągnąć sukces.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

wysłane :)
Kama 2015-04-04 20:04:17


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe