Poniedziałek, 22 kwietnia 2019r. Łukasza, Kai, Nastazji
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wystawa prac Tomasza Perlicjana

V.A. GALLERY POLAND zaprasza na wystawę prac Penetratora Mistycznych Przestrzeni Plastycznych - Tomasza Perlicjana, zatytułowaną „PORTRETY I TŁA”
TOMASZ PERLICJAN
Współczesny malarz, który w swojej twórczości zajmuje się deformacją rzeczywistości. Jest nie tylko malarzem, ale też autorem przedstawień scenicznych oraz poetą. Mówi się o nim, iż jest artystą przez duże „A”- kreatorem, inspiratorem i penetratorem, którego prace skutecznie oddziałują na zmysły - intrygując, elektryzując i żarząc. Uczestnik licznych wystaw krajowych i zagranicznych.

Prace Tomasza Perlicjana znajdują się m.in. w zbiorach: Galeria „Brama” Warszawa, ART. - „AGADA” Sp. z o.o. Warszawa oraz w zbiorach prywatnych w Polsce, Finlandii, Niemczech, Francji, USA, Kanadzie jak również w zbiorach muzealnych, między innymi w państwowym Muzeum na Majdanku.

"Niektóre Osoby z moich portretów, poznałem osobiście. Inne we śnie. Zdarza się też, że ktoś mnie zachwyci, czasem oczaruje - wtedy chwytam pędzle i odjeżdżam w kolorowy świat każdej z tych Postaci. Maluję też Tła do Rzeczywistości. Kiedy brakuje wyobraźni i ciekawości - nic się nie osiągnie!"

„Jego obrazy oddają znakomicie ducha dzisiejszych czasów. Przestrzenie mistyczne, śmieją się do nas paletą barw odnalezionych przez artystę...odnalezionych w nieustającej radości.”

Spotkaniu ze sztuką, towarzyszyć będzie wykład - wybitnego myśliciela, publicysty, humorysty, znawcy sztuki - Pawła Baranowskiego, tytuł:  "O roli deformacji w sztuce”. Wydarzenie to odbywa się w ramach cyklicznych spotkań „Mariaż sztuki z biznesem” i pod egidą Stowarzyszenia Metal Merge i stworzonego z jego inicjatywy salonu kulturalnego oraz V.A.Gallery Poland i firmy METALMEX.

„MARIAŻ SZTUKI Z BIZNESEM”
To cykl wydarzeń artystyczno-kulturalnych zainicjowanych ponad dwa lata temu przez firmę Metalmex oraz Stowarzyszenie Metal Merge. Ideą spotkań jest stworzenie platformy łączącej dwa różne światy: sztuki i biznesu. Odbywają się one we czwartki, na wzór Czwartkowych Obiadów organizowanych przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.

Wernisaż 14. maja 2015, godzina 18.00, Sala Multiroom, Metalmex, ul. Wierzbowa 162, Poznań-Wysogotowo

Kurator wystawy: Paweł Baranowski

PARTNERZY WYDARZENIA
Stowarzyszenie Metal Merge, METALMEX, Czapski Art Foundation, CzapskiGallery, NG Nowa Gazownia, montownia.com.

PATRONAT MEDIALNY: BIZNES meble.pl, Magazyn Moda & Styl, Businesswoman & life, Law Business Quality, Imperium Kobiet, Moda & Sukces, Radio Merkury Poznań, Nasz Głos Poznański, Poznański Biuletyn Miejski.

Wystawa potrwa od 14 maja do 10 czerwca 2015 roku. dostępna od pn-pt w godzinach: 8.00-17.00, sob. 8.00-13.00
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wystawa prac Tomasza Perlicjana
V.A. GALLERY POLAND zaprasza na wystawę prac Penetratora Mistycznych Przestrzeni Plastycznych - Tomasza Perlicjana, zatytułowaną „PORTRETY I TŁA”
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe