Piątek, 19 lipca 2019r. Alfreny, Rufina, Wincentego
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Szkoła Męskiego Stylu wyróżniona!

Współpracują z nami Szkoła Męskiego Stylu Agnieszki Świst-Kamińskiej została przyjęta do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Wyróżnienie to zapewnia Szkole Męskiego Stylu wysokie miejsce w rankingu najlepszych firm szkoleniowych i dowodzi o wartości przekazywanej wiedzy.
W ofercie szkoleniowej znajdziemy nie tylko zagadnienia związane z style coachingiem personalnym, czyli indywidualnym, ale także style coachingiem korporacyjnym, prowadzącym do budowania i umacniania identyfikacji pracowników oraz kontrahentów z firmą. Osoby prowadzące biznes oraz przedstawiciele firm dzięki wiedzy zdobytej podczas szkoleń prowadzonych przez Szkołę Męskiego Stylu w ramach tzw. działań miękkich związanych z wizerunkiem, potrafią szybciej osiągać postawione cele biznesowe, np. sprzedażowe czy strategiczne.

Wiedza trenerów, style coachów ze Szkoły Męskiego Stylu obejmuje między innymi dress code biznesowy, biznesowy savoir-vivre, sztukę prezentacji czy sztukę wystąpień publicznych. 

- Misją szkoły jest doprowadzenie do tego, aby polscy biznesmeni, zarówno panie, jak i panowie, zmienili spojrzenie na swój wizerunek oraz jego znaczenie w prowadzeniu firmy. Chcemy, aby dzięki naszym szkoleniom także odważniej i z większą pewnością siebie prowadzili negocjacje poza granicami Polski i rozwijali swoje firmy na rynkach zagranicznych - wyjaśnia Agnieszka Świst-Kamińska, prezes, CEO Szkoły Męskiego Stylu.
 

- Cieszymy się z przyznanego certyfikatu. Jest to kolejny krok w rozwoju naszej szkoły, która otwiera się na współpracę z biznesem. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku i na blogu. Niebawem kolejne szkolenia - dodaje pani prezes.

Zawód style coacha oraz cool huntera staje się w Polsce coraz bardziej popularny. To on wskazuje drogę do zmian. Pokazuje, że znajomość etykiety biznesowej oraz zasad konstruktywnej konwersacji owocuje finalizacją lukratywnych kontraktów, sukcesami finansowymi, a także paletą nowych możliwości.

Jeśli chcemy zadbać o swój biznesowy wizerunek, odkryć swój własny indywidualny styl - nauczmy się poprosić o pomoc specjalistę. Szkoła Męskiego Stylu Agnieszki Świst - Kamińskiej współpracująca z naszym magazynem to gwarancja najwyższej jakości usług umożliwiających osiągnięcie nawet najwyższych celów.

Więcej na: www.szkolameskiegostylu.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Szkoła Męskiego Stylu wyróżniona!
Współpracują z nami Szkoła Męskiego Stylu Agnieszki Świst-Kamińskiej została przyjęta do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Wyróżnienie to zapewnia Szkole Męskiego Stylu wysokie miejsce w rankingu najlepszych firm szkoleniowych i dowodzi o wartości przekazywanej wiedzy.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe