Środa, 23 października 2019r. Edwarda, Marleny, Seweryna
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wybierz zawód przyszłości i zostań stylistą

Style coach i coolhunter Agnieszka Świst-Kamińska ogłasza nabór na Letnie Studium Stylizacji, które odbędzie się 16.06.2015r. w Katowicach. Szkolenia są skierowane zarówno do pań, jak i do panów pragnących rozwijać swoje pasje i wkroczyć na rynek pracy, odkrywając nowe możliwości.
Wszyscy maturzyści stają przed niezwykle trudnym wyborem i muszą podjąć jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Zdarza się, że osoby, które ukończyły dwadzieścia lub trzydzieści lat, również poszukują nowych wyzwań i decydują się na modyfikację dotychczasowego stylu życia.

Zmiana kwalifikacji to szansa na zrealizowanie się w nowej profesji i recepta na zdobycie upragnionej pracy. W czasach wysokiego bezrobocia pojawia się dylemat, jaki kierunek studiów wybrać. Ukończenie odpowiedniego wydziału zaprocentuje w niedalekiej przyszłości i zapewni absolwentowi stabilizację finansową.

Szkoła Męskiego Stylu gwarantuje nowatorskie metody kształcenia, a także niekonwencjonalne sposoby wdrażania tajników pracy w zawodzie stylisty. Ich znajomość zaowocuje finalizacją lukratywnych kontaktów biznesowych oraz sukcesami finansowymi. Szkolenia poprowadzi założycielka szkoły, style coach i pierwsza coolhunterka w Polsce Agnieszka Świst-Kamińska, która jest absolwentką prestiżowego Central Saint Martins University of the Arts mieszczącego się w Londynie i Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej.

Ukończyła liczne kursy stylizacji męskiej i kobiecej między innymi: Lekcja Stylu Ani Męczyńskiej oraz warsztaty stylizacji zorganizowane przez magazyn „Glamour”. Pani Agnieszka ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży modowej. Jako freelancerka współpracowała z redakcją magazynu „InStyle” oraz współtworzyła sesje zdjęciowe z gwiazdami polskiego show-biznesu. Jako stylistka uczestniczyła w realizacji największej modowej imprezy w Polsce - Fashion Week Poland. Jako style coach prowadziła relacje z London Fashion Week.

Agnieszka Świst-Kamińska prowadzi wykłady dla renomowanych firm oraz cenionych instytucji takich jak Collegium Civitas. Jako prelegentka uczestniczy w licznych konferencjach u boku znanych osobistości ze świata show-biznesu m.in.: "Show me don't tell me", Startups Going Global, „Piękna, bo szczęśliwa” – konferencja poświęcona Amazonkom oraz prelekcje organizowane przez Lady's Diamond Club. Relacje Agnieszki Świst-Kamińskiej z najważniejszych wydarzeń modowych na świecie takich jak London Fashion Week odbijają się w mediach szerokim echem, a jej wypowiedzi pojawiają się w programach stacji telewizyjnej TVN oraz Polskiego Radia.

Kurs stylizacji damskiej i męskiej ukazuje, jak stać się profesjonalistą o szerokich horyzontach i pomaga spojrzeć fachowym okiem na modę, styl oraz trendy. Stylistka komponuje właściwe zestawy odzwierciedlające osobowość klientów. Style coach Agnieszka Świst-Kamińska przekazuje wiedzę na temat znaczenia kolorów oraz ich oddziaływania na psychikę. Podpowiada również, jak sprawnie dobrać fasony, aby zakamuflować wszelkie niedociągnięcia i drobne mankamenty figury.

Pracując w branży modowej, trzeba umieć skutecznie działać na backstage’u, a także posiadać szeroką wiedzę na temat działania firm oraz salonów odzieżowych. Niezwykle ważnym aspektem pracy stylistki jest umiejętność wsłuchania się w potrzeby klienta i nie narzucanie własnej wizji. Z jej usług korzystają osoby publiczne, politycy oraz celebryci.

Magazyn „Forbes Life” podkreśla potencjał tego zawodu, zauważając jego rosnącą popularność oraz zapotrzebowanie na usługi tego typu. Coraz więcej biznesmenów zasięga porad stylistów w celu zdobycia zaufania klientów. Profesjonalny wizerunek świadczy o wysokich kompetencjach danej osoby, podnosi jej rangę i stanowi przepustkę do życia na wyższym poziomie. Każdy ceniący się stylista powinien znać zasady dress code`u biznesowego.

Do cech osobowościowych pożądanych w tym zawodzie zaliczamy: kreatywność, elastyczność, lojalność oraz empatię. Nieoceniony jest również zmysł artystyczny i wyczucie dobrego smaku. Absolwentka Letniego Studium Stylizacji wkroczy w świat show-biznesu z garścią inspiracji dotyczących produktów luksusowych, etykiety biznesowej, a także dobrego stylu, smaku i sztuki życia.

Szkoła Męskiego Stylu podąża za najnowszymi trendami na rynku pracy i oferuje kursy na europejskim poziomie. Status członka Polskiej Izby Firm Szkoleniowych zapewnia jej wysokie miejsce w rankingu najlepszych firm szkoleniowych i stanowi o wysokiej wartości przekazywanej wiedzy.

Ukończenie studium na wydziale stylizacji to doskonały start dla osób, które pragną z pasją i zaangażowaniem realizować swoje marzenia.

Na aplikacje czekamy do 13.06.2015r. pod adresem: ask@agnieszka-kaminska.com.

Zapisy według kolejności zgłoszeń.
Szkolenie odbędzie się w luksusowym hotelu „Katowice” przy al.Korfantego 9 od godz.17.00 do godz.20.30.

Cena szkolenia: 390zł - bilet normalny, 150zł – bilet ulgowy (dla uczniów i studentów przy okazaniu legitymacji).

Kameralna atmosfera zagwarantuje słuchaczom komfort i wpłynie na efektywne przyswajanie wiedzy.

Liczba wolnych miejsc jest więc ograniczona!

Więcej informacji:
www.szkolameskiegostylu.pl/blog
www.facebook.com/szkolameskiegostylu
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wybierz zawód przyszłości i zostań stylistą
Style coach i coolhunter Agnieszka Świst-Kamińska ogłasza nabór na Letnie Studium Stylizacji, które odbędzie się 16.06.2015r. w Katowicach. Szkolenia są skierowane zarówno do pań, jak i do panów pragnących rozwijać swoje pasje i wkroczyć na rynek pracy, odkrywając nowe możliwości.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe