Środa, 23 października 2019r. Edwarda, Marleny, Seweryna
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Pokazuję ludziom prawdziwą siebie!

Bloga prowadzi od 4 lat. Jej znakiem rozpoznawczym jest autentyczność. Określa siebie mianem wielozadaniowej. Inspiracje znajduje wszędzie, zwłaszcza podczas dalekich podróży. Chciałaby być Piotrusiem Panem i umieć latać. O kim mowa? Młodej, zdolnej blogerca, która podbija świat mody. Przed Wami Glamourina. W jaki sposób rozpoczęła się Twoja przygoda z prowadzeniem bloga?
- Zaczęłam prowadzić bloga ponad 4 lata temu. Pracowałam wtedy jako Project Manager i myślałam bardziej o konkretnej karierze zawodowej, a blog był miłą odskocznią. W miarę prowadzenia bloga, bardziej zrozumiałam swoje prawdziwe potrzeby inspirowania i tworzenia. Tak właśnie to się zaczęło i nadal trwa.

Jakie są znaki rozpoznawcze bloga?
- Myślę, że moim znakiem rozpoznawczym jest autentyczność. To prawda, na przestrzeni lat bardzo się zmieniłam, ale zawsze pokazywałam czytelnikom prawdziwą siebie.

Czym inspiruje się Glamourina, tworząc nowe stylizacje i posty?
- Inspirację znajduję wszędzie. Przeglądając Instagrama, Snapa, rozglądając się na ulicy, a najbardziej inspirujące są dla mnie podróże. Zawsze wracam do Polski wypełniona nowymi pomysłami.

Jak wyglada Twoj typowy dzień pracy?

- Zaczynam dzień od zajęć yogi i porannej medytacji. Daje to mi potrzebne wyciszenie i zaczynam dzień w idealnym humorze. Najpierw przeglądam skrzynkę mailową, w trakcie godziny odpisuje na wszystkie maile i propozycje współpracy. W trakcie dnia znów dostaję masę maili, na które staram się na bieżąco odpowiadać. Często uczestniczę w różnych wydarzeniach modowych, pokazach mody, press eventach, sesjach zdjęciowych, także grafik blogerki modowej jest dość napięty. W międzyczasie prowadzę snapchata, Instagrama i fanpage’a na Facebooku. Często zdarza się też podróżować z różnymi markami w ramach kampanii marketingowej, wtedy dzień wygląda dość chaotycznie, ale nie narzekam.

Co robisz w wolnym czasie?
- Ćwiczę tantra i hatha yogę. Czytam literaturę dalekowschodnią i literaturę filozoficzną.

Jakim jednym słowem określiłabyś siebie?
- Wielozadaniowa.

Czy jest jakaś animowana postać z bajki, którą chciałaś by być i dlaczego?

- Chciałabym być Piotrusiem Panem (ale to zabawnie brzmi!), który umie latać. Szkoda, że ludzie nie są stworzeni do latania. 

Czy jest ktoś kto zainspirował Cię i dlaczego?

- Wiele osób mnie inspiruje. Przede wszystkim moja rodzina i mój mąż Sergio. Staram się otaczać ludźmi, którzy wnoszą same cenne rzeczy do mojego życia, a wtedy inspiracja jest integralną częścią każdego dnia.

Poprosimy o Twoje porady dla poczatkujacych blogerow, którzy chcieliby podążyć podobną drogą jak Ty?
- Bądź sobą i ciężko pracuj.

Powiedz naszym Czytelnikom na koniec wywiadu coś, czego nigdy nie powiedziałaś nikomu?
- Poza blogiem zajmuje się i praktukuję autentyczny tantryczny masaż tybetański. Masaż ten ma ogromną moc uzdrawiającą i nie ma nic wspólnego z tym, co zwykle znajdziemy w internecie.


* GLAMOURINA (Natalia Viktorovna)
PREZENTACJA BLOGERA


ADRES BLOGA: glamourina.net
SOCIAL MEDIA - stan na 11.06.2015
Twitter - 946
Facebook - 63.8 k
Instagram - 99.4 k

Mój blog to... ... źródło inspiracji dla wielu osób, dlatego bardzo się przykładam do tego aby był prowadzony w sposób profesjonalny, a zdjęcia prezentują pewną moją i z tego powodu niepowtarzalną estetykę.

Moda to... ... sposób na upiększanie świata.

Ulubiony projektant mody... ... CHANEL

Ulubiony kolor.... ... CZARNY

Moje miejsce jest... ... wszędzie tam gdzie jest dużo słońca i radości

Nie lubię.... ... ZIMNA

Marzę o... ... HAWAJACH

Nigdy nie zrezygnuję z... ... prowadzenia bloga i yogi

Podziwiam... ... Kristinę Bazan – za nieustanne działanie

Jeśli nie prowadzenie bloga to... ... Tantra i Hatha Yoga

Moje motto życiowe... ... Najważniejsza jest chwila obecna.


Wywiad przeprowadził: Marcin Maślak
Źródło: e-silvermoon.com
facebook.com/BLOG.SILVERMOON
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Pokazuję ludziom prawdziwą siebie!
Bloga prowadzi od 4 lat. Jej znakiem rozpoznawczym jest autentyczność. Określa siebie mianem wielozadaniowej. Inspiracje znajduje wszędzie, zwłaszcza podczas dalekich podróży. Chciałaby być Piotrusiem Panem i umieć latać. O kim mowa? Młodej, zdolnej blogerca, która podbija świat mody. Przed Wami Glamourina.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe