Środa, 23 maja 2018r. Leoncjusza, Michała, Renaty
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Joanna Krupa nową twarzą Secret Lashes

Każda kobieta wie, że w codziennym życiu trudno znaleźć czas na ciągłe poprawki w makijażu. Dzięki trwale przedłużonym rzęsom unikamy wielogodzinnego stania przed lustrem.
Nasze spojrzenie uwodzi, pięknie wygląda i inspiruje każdego dnia.

Przekonują nas o tym producenci Secret Lashes, którzy do swojej najnowszej kampanii zaprosili fotomodelkę Joannę Krupę. Sesja zdjęciowa utrzymana jest w stylu pin up, który idealnie podkreśla charakter kobiecych produktów marki Secret Lashes.

Na zdjęciach zalotna Joanna Krupa, ma na sobie rzęsy przedłużone innowacyjną metodą objętościową Volume Russian Style 2D 8D. Fotograf Witek Berkan uchwycił modelkę w różnych, codziennych sytuacjach, a jej spojrzenie niezależnie od sytuacji wygląda świeżo i kusząco.

- Najnowsza sesja zdjęciowa została zrealizowana z myślą o kobietach, które każdego dnia, nie tylko w wyjątkowych sytuacjach chcą czuć się seksownie i wyjątkowo. Hipnotyzujące spojrzenie Joanny Krupy może mieć dzisiaj każda z nas. Secret Lashes oferuje proste i nieinwazyjne zabiegi przedłużania rzęs, które podkreślają nasze naturalne piękno. Co więcej zabieg ten wykonany poprawnie nie szkodzi rzęsom. Teraz i Twoje oczy mogą być hipnotajzing - mówi Marta Śledziewska z Secret Lashes.

Makijaż do sesji wykonała Gosia Urbańska, za stylizację odpowiedzialna była Marta Danelska, o fryzury zadbał Michał Bielecki.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Joanna Krupa nową twarzą Secret Lashes
Każda kobieta wie, że w codziennym życiu trudno znaleźć czas na ciągłe poprawki w makijażu. Dzięki trwale przedłużonym rzęsom unikamy wielogodzinnego stania przed lustrem.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe