Wtorek, 19 czerwca 2018r. Gerwazego, Protazego, Sylwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wakacyjny REJS z Bartkiem Wroną ZAKOŃCZONY

Dla Czytelników Planety Kobiet mamy płyty artysty, który w dniach 3 - 6 sierpnia odwiedzi Krynicę Zdrój i Muszynę. Podczas spotkań z fanami nie zabraknie niespodzianek dla wszystkich, którzy przyjdą na „Muzyczne Lato 2015" MTV24.TV i Planety Kobiet.
4 sierpnia Bartek Wrona „na żywo” zaprezentuje swoje największe taneczne przeboje na czele z wakacyjnym hitem „Maryja”. Już dziś zapraszamy na wspólny tort i konkursy z nagrodami. Do wygrania będą najnowsze albumy artysty wraz z napojami CZESIO ENERGY DRINK (www.czesioenergy.pl) i zestawami słodkich upominków od producenta.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, która odbędzie się w ogrodach Ośrodka Wypoczynkowego „Mimoza” (www.ow-mimoza.pl). Start - godzina 19.00.
 
KONKURS!!!
Osoby, które chciałyby otrzymać płytę Barta pt. „Rejs” - zapraszamy już dziś do konkursu. Aby wziąć udział w naszej zabawie, należy przesłać do nas swoje wakacyjne zdjęcie z rodziną podczas letniego wypoczynku. Zależy nam na pokazaniu jak ważne i cenne są dla Was wspólne chwile z najbliższymi. Jury złożone z członków redakcji MTV24.TV wybierze najciekawsze zdjęcia i nagrodzi.

 
Zdjęcia prosimy przesyłać na adres: mmp@poczta.fm do 22 lipca do godziny 18.00

Najzabawniejsze wakacyjne zdjęcia zostaną opublikowane na pamiątkę w telewizji MTV24.TV (www.mtv24.tv).


O artyście:


Po skończeniu szkoły średniej Bartek Wrona uczęszczał do Studium Wokalno-Piosenkarskiego w Poznaniu. W 1997 wziął udział w castingu, który był organizowany w celu znalezienia młodych ludzi do nowego zespołu Just 5. Zespół rozpoczął działalność płytą Kolorowe sny, która osiągnęła sukces rynkowy, a pochodzące z niej utwory trafiły na polskie listy przebojów. W 1998 roku Bartek Wrona zdobył kilka indywidualnych wyróżnień i nagród oraz zyskał popularność jako idol nastolatek.

Na fali popularności Just 5 z Bartkiem Wroną nagrał kolejne dwa albumy: Zaczarowany Świat w 1998 r. i Cień wielkich miast w 1999 r. W marcu 2000 z zespołu odszedł Grzegorz Kopala, po czym w 2002 grupa przestała istnieć. W 2001 r. Bartek Wrona nagrał solową płytę Zapomniałaś, która miała taki hit jak piosenka o tym samym tytule ''ZAPOMNIAŁAŚ''.

Kolejne lata przyniosły płytę dla dzieci oraz udział Bartka w reality show Bar. Kolejnym wydanym krążkiem była płyta pt. Jedna na milion w 2005 roku. Promujący ją singel pod tym samym tytułem odniósł popularność, zajmując wysokie miejsca na największych listach przebojów. Kolejnym singlem był utwór Maria. Piosenka ta zyskała uznanie słuchaczy jako "Przebój lata 2005" oraz w stacjach radiowych m.in. Radiu Eska. Zwyciężyła również w plebiscycie czytelników magazynu "Program TV" na Przebój roku.

Sukcesem okazał się występ Bartka Wrony na Festiwalu Jedynki w Sopocie w 2005 r. i wysokie drugie miejsce z piosenką Maria. W 2006 r. rozpoczął trasę koncertową po Polsce i poza granicami kraju.  W 2007 roku ukazał się album 25 (tytuł odnosi się do wieku wokalisty). Pod koniec tego roku Bartek Wrona nagrał piosenkę Barwy szczęścia, wybraną później do promocji serialu pod tym tytułem. Piosenka znalazła się w finałowej trójce plebiscytu Superjedynki na festiwalu w Opolu w 2008 roku (kategoria "Przebój roku").

Prawdziwe zmiany w karierze muzycznej Bartka zaczęły się w 2010 roku, kiedy artystą zainteresowała się wytwórnia My-Music Group. Na efekty tej współpracy nie trzeba było długo czekać, ponieważ 26 lutego 2010 roku, miała miejsce premiera kolejnej płyty zatytułowanej Póki mamy siebie. Ta płyta pokazała dużą dojrzałość Bartka, gdyż single z niej pochodzące okazały się bardzo przemyślane.

Piosenka Póki mamy siebie to tytułowa piosenka kolejnej płyty Niewidzialni. To ukłon w stronę osób, których nie zauważamy w swoim codziennym życiu. Bartek Wrona w 2012 nagrał kolejny singiel i teledysk do piosenki To co mam, który został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków muzycznych.

- To co mam  to piosenka refleksyjna, dająca możliwość zastanowienia się nad tym, czym tak na prawdę jest prawdziwa miłość, marzenia i czy w ogóle warto je mieć. Każdy z nas ma swój sklep z marzeniami, jak w piosence, ale nie wszystkie marzenia są na sprzedaż. Spełniajmy je czasami tylko dla siebie - wyjaśnia artysta.

Bartek Wrona już 15 lat nie daje nam o sobie zapomnieć. Szykuje kolejną płytę, która będzie jeszcze bardziej przebojowa.

Redakcja Planety Kobiet i Telewizji MTV24.TV życzą Bartkowi kolejnych sukcesów!

Na muzyczne lato zaprasza: CZESIO ENERGY DRINK (www.czesioenergy.pl), który zapewnia moc zabawy na koncertach i spotkaniach tegorocznego „Muzycznego Lata 2015" z Planetą Kobiet i telewizją MTV24.TV, DEE JAY MIX CLUB (www.DJmixclub.pl), Radio MTV 24.TV (www.radiomtv24.pl), Ośrodek Wypoczynkowy „MIMOZA” (www.ow-mimoza.pl).

Opracował: Music Media Press
Foto: Archiwum Artysty
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wakacyjny REJS z Bartkiem Wroną ZAKOŃCZONY
Dla Czytelników Planety Kobiet mamy płyty artysty, który w dniach 3 - 6 sierpnia odwiedzi Krynicę Zdrój i Muszynę. Podczas spotkań z fanami nie zabraknie niespodzianek dla wszystkich, którzy przyjdą na „Muzyczne Lato 2015" MTV24.TV i Planety Kobiet.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Ja proszę o Bartka płytę i też autograf jego i tego chłopaka od promocji Czesia
Renata 2015-07-18 20:26:37
Dwa fajne towarty :) do wygrania są?
Anna 2015-07-16 21:53:38
będzie zabawa :)
Daniel 2015-07-16 19:29:29
będzie zabawa, będzie się działo:))))
Anonim 2015-07-16 18:38:12
no to teraz fotki wakacyjne czas robić :)
Kasia 2015-07-16 18:01:34
towar z niego niezły
Anonim 2015-07-16 17:31:04


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe