Piątek, 22 czerwca 2018r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Bezglutenowy konkurs! KODkłosek

Wyjątkowa zabawa i oryginalna nagroda! Zapraszamy miłośników bezglutenowych potraw i dobrego jedzenia do wzięcia udziału w konkursie "Kod Kłosek czyli Bezglutenowa Mapa Polski", gdzie do wygrania jest unikalny, jedyny i niepowtarzalny profil genetyczny Zwycięzcy.
Wystarczy wymienić jak największą liczbę nazw restauracji, które serwują dania bez glutenu i wysłać je na adres kontakt@jami-jami.pl

Na odpowiedzi czekamy do 16 sierpnia 2015 roku.

Organizatorem konkursu jest serwis i aplikacja mobilna jami-jami.pl oraz firma testDNA dzięki której Zwycięzca otrzyma swój profil genetyczny w postaci certyfikatu.

Szczegóły konkursu KOD Kłosek czyli Bezglutenowa Mapa Polski 
Zasady naszego konkursu są bardzo proste. Żeby wziąć w nim udział, należy polubić fanpage Jami-Jami na portalu społecznościowym Facebook. Następnie przesłać na adres podany w informacji ogólnej i na stronie jami-jami.pl jak największą liczbę nazw restauracji w których serwowane są dania bez glutenu. Zwycięzcę wybierze komisja konkursu, która w przeciągu 3 dni po jego zakończeniu ogłosi informację na fanpage Jami-Jami.

Konkurs trwać będzie od 3 do 16 sierpnia 2015 roku.

Więcej szczegółów na stronie www.jami-jami.pl w zakładce KONKURSY.

O Jami-Jami
Serwis internetowy i bezpłatna aplikacja mobilna jami-jami.pl to innowacyjna wyszukiwarka restauracji, która zlokalizuje punkty gastronomiczne zgodnie z preferencjami smakowymi Klienta. Ponadto korzystając z usług Wirtualnego Kelnera, użytkownik może skomponować posiłek według ustalonego z góry budżetu, wybrać dogodną dla siebie lokalizację oraz zarezerwować stolik w wybranej przez siebie restauracji. Poza tym jami-jami.pl mając na uwadze problem celiakii i diety bezglutenowej, skupia na swoim portalu restauracje, które oferują dania bezglutenowe i w łatwy sposób pomaga je wyszukać. Każdy posiadacz smartfona może ściągnąć bezpłatną aplikację www.jami-jami.pl i bez problemu odnaleźć odpowiednie dla siebie danie, które nie zawiera szkodliwych substancji, w tym wypadku glutenu.

Aplikacja jami-jami.pl jest jedyną na naszym rynku, dzięki której można znaleźć dania bezglutenowe przygotowane przez restauracje zrzeszone w serwisie. Więcej informacji o diecie bezglutenowej i celiakii można znaleźć także na stronie www.celiakia-badanie.pl . W diagnostyce celiakii stosuje się różne metody. Z uwagi na fakt, że choroba trzewna jest schorzeniem o uwarunkowaniach genetycznych, warto zrobić testy DNA na celiakię. Wyczerpujących informacji na ten temat udzielają konsultanci na stronie www.testdna.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Bezglutenowy konkurs! KODkłosek
Wyjątkowa zabawa i oryginalna nagroda! Zapraszamy miłośników bezglutenowych potraw i dobrego jedzenia do wzięcia udziału w konkursie "Kod Kłosek czyli Bezglutenowa Mapa Polski", gdzie do wygrania jest unikalny, jedyny i niepowtarzalny profil genetyczny Zwycięzcy.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe