Poniedziałek, 22 kwietnia 2019r. Łukasza, Kai, Nastazji
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Be Art - miejsce dla każdego artysty

Kilka miesięcy temu, pojawiło się nowe miejsce w sieci, dające możliwość zaistnienia każdemu, dla kogo życie i praca są nierozerwalnie związane ze sztuką.
Be Art, nowa platforma artystyczno-wystawiennicza, oferuje miejsce gdzie, każdy posiadający artystyczna duszę, może zaprezentować światu swoją pracę.

Jedyne co należy zrobić aby sprzedawać i zarabiać na swojej twórczości to rejestracja na platformie Be Art (www.be-art.com.pl). Oferuje ona m.in. darmowe pakiety członkowskie oraz narzędzia, umożliwiające przy odpowiednim zaangażowaniu artysty, zbudowanie własnej marki rozpoznawalnej na rynku sztuki on-line a także szeroki dostęp do klienta.

Be Art - to miejsce gdzie spotykają się wszyscy pasjonaci szeroko rozumianej sztuki. Znajduje się tu przestrzeń do prezentacji prac, nie tylko z takich dziedzin jak: Malarstwo, Rzeźba czy Fotografia, ale także Art. & Crafts, Design i Moda. Aktywny udział w życiu platformy i współtworzenie treści udostępnianych na Be Art, daje możliwość łatwego i efektywnego stworzenia nowej, bądź rozwoju już istniejącej własnej marki.

„Be Art – we wszystkim co robisz! Jesteśmy po to, aby Ci w tym pomóc!” – takim hasłem, Lidia Bąk właścicielka platformy, zaprasza do rejestracji na www.be-art.com.pl i aktywnego członkowstwa na nowej platformie artystyczno-wystawienniczej Be Art.

Patronat medialny: Planeta Kobiet, Imperium Kobiet i Law Business Quality.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Be Art - miejsce dla każdego artysty
Kilka miesięcy temu, pojawiło się nowe miejsce w sieci, dające możliwość zaistnienia każdemu, dla kogo życie i praca są nierozerwalnie związane ze sztuką.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe