Piątek, 22 czerwca 2018r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Dzień Otwary w Maquillage Art Rzeszów

Maquillage Art – nowoczesna szkoła wizażu i stylizacji z Rzeszowa - 3. września organizuje Dzień Otwarty pod patronatem naszego portalu. Serdecznie zapraszamy.
W programie imprezy bezpłatne: metamorfozy makijażem uwieczniane na zdjęciach i analizy kolorystyczne w wykonaniu Uczniów, kącik informacyjny oraz warsztaty prowadzone przez wykładowców: z projektowania mody (rysunku żurnalowego) oraz z makijażu fluo (UV). Na Gości czekają też niespodzianki z okazji 2. urodzin Szkoły. Na wydarzenie (poza kącikiem informacyjnym) obowiązują zapisy telefoniczne (786-134-215).

* Maquillage Art (czyt. makijaż) jest placówką nową, jednak już zauważoną przez branżę mody i show-biznesu. Szkoła uczy w ramach dwóch kierunków rocznych oraz krótkich kursów z zakresu makijażu, stylizacji ubioru i analizy kolorystycznej, przygotowując do zawodu wizażysta-stylista. Obsługuje znaczące wydarzenia kulturalne i branżowe, w tym roku to m.in.: Europejski Stadion Kultury (emisja TVP) i The Look of The Year.

Informacje o Szkole można znaleźć na www.maquillageArt.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Dzień Otwary w Maquillage Art Rzeszów
Maquillage Art – nowoczesna szkoła wizażu i stylizacji z Rzeszowa - 3. września organizuje Dzień Otwarty pod patronatem naszego portalu. Serdecznie zapraszamy.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe