Czwartek, 18 lipca 2024r. Kamila, Karoliny, Roberta
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Filmowe środy w warszawskiej Kinotece

Warszawska Kinoteka zaprasza po raz kolejny na wyjątkowe „Filmowe środy”. W każdą środę widzowie odwiedzający Kinotekę będą mogli zobaczyć wiele doskonałych tytułów w cenie 15 zł za bilet. W kolejną „Filmową środę” 9 września w Kinotece będzie można zobaczyć za jedyne 15 zł m.in.:

Premierowo:


„Straight Outta Compton”
Eazy-E, charyzmatyczny handlarz narkotyków widzący swoją przyszłość na szybko rozwijającej się scenie rap w Los Angeles, miał plan. Zdecydował się porzucić życie na ulicy i skontaktował się z przyjacielem Dr. Dre, który wspólnie z DJ-em Yella regularnie pojawiał się w klubach w Compton. Oni także, zmęczeni brnięciem w ślepy zaułek, pragnęli zmian, a Eazy-E posiadał odpowiednie środki i kontakty, aby im takie zmiany zapewnić. Do muzyków dołączyli dwaj młodzi raperzy z sąsiedztwa: MC Ren i Ice Cube, utalentowany 16-latek, którego pełne emocji rymy zwróciły uwagę Dr. Dre. Nadszedł czas, aby wykorzystać frustrację jako paliwo dla sztuki i dać ludziom jedną rzecz, której tak desperacko potrzebowali: ich własny głos. Film Straight Outta Compton opowiada historię buntowników, którzy uzbrojeni tylko w swoje teksty, dumę i surowy talent przeciwstawili się pragnącym ich uciszyć władzom i stworzyli najbardziej niebezpieczną grupę świata N.W.A. Ich teksty zawierające prawdę o życiu na ulicach LA wywołały społeczną rewolucję, która do dzisiaj odbija się szerokim echem.

„Pieśń słonia”
Michael (Xavier Dolan) zabił swoją matkę, słynną śpiewaczkę operową. Wyrokiem sądu został zamknięty w szpitalu psychiatrycznym. Jest tam już ponad 5 lat. Nagle w niejasnych okolicznościach znika doktor Lawrence, który prowadził jego terapię. Dyrektor szpitala, doktor Green, postanawia przesłuchać Michaela. Ten zgadza się na współpracę, ale na własnych warunkach. Odkrywając kolejne sekrety wciąga doktora Greena w przebiegłą grę.

Na ekranie:

„We Are Your Friends”
“Love 2D”
„Żyć nie umierać”
„Kryptonim U.N.C.L.E.”
„Nieracjonalny mężczyzna”
„Amy”
„Mały Książę”
„Eskorta”
„Gołąb przysiadł na gałęzi i rozmyśla o istnieniu”
„Wykolejona”

Szczegóły na www.kinoteka.pl lub pod numerem 22 551 70 70

Cena specjalna obowiązuje wyłącznie w środy. Nie dotyczy śród w dni świąteczne i dni ustawowo wolne od pracy. W te dni w Kinotece obowiązuje cennik weekendowy.

Cena specjalna nie obowiązuje na wydarzenia specjalne oraz filmy w 3D.

Ważność oferty „Filmowe środy” do odwołania.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Filmowe środy w warszawskiej Kinotece
Warszawska Kinoteka zaprasza po raz kolejny na wyjątkowe „Filmowe środy”. W każdą środę widzowie odwiedzający Kinotekę będą mogli zobaczyć wiele doskonałych tytułów w cenie 15 zł za bilet.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe