Czwartek, 18 lipca 2024r. Kamila, Karoliny, Roberta
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Zapraszamy na Filmowe środy do Kinoteki

Kinoteka zaprasza na wyjątkowe „Filmowe środy”. W każdą środę widzowie będą mogli zobaczyć wiele doskonałych tytułów w cenie 15 zł za bilet. W kolejną „Filmową środę” 30 września w Kinotece będzie można zobaczyć za jedyne 15 zł m.in.:
Premierowo:

„PREMIERA Sexual Snowboarding i BYND x MDLS The Movie”

Zapraszamy na polską premierę dwóch filmów snowboardowych - "Sexual Snowboarding: Mäster Bäy Täble" i "BYND x MDLS The Movie". Na specjalne zaproszenie Monster Energy do Warszawy przylecą riderzy występujący w obu filmach w głównych rolach - bracia Eiki Helgason i Halldor Helgason z Islandii oraz Kevin Bäckström i Tor Lundström ze Szwecji.

„Sicario”


Młoda agentka FBI Kate Macer przyłącza się do supertajnej akcji CIA mającej na celu pojmanie szefa wielkiego meksykańskiego kartelu narkotykowego. Macer stopniowo poznaje szczegóły operacji, która często ociera się o granicę prawa i moralności, prowadząc do najgłębszych czeluści przestępczego piekła. Przewodnikiem po jego kolejnych kręgach będzie dla Macer tajemniczy współpracownik CIA o meksykańskim pochodzeniu, zwany "konsultantem", który jak się okaże ma dla całej akcji kluczowe znaczenie. Jego prawdziwa tożsamość będzie dla Macer największym szokiem.

„45 lat”

Już za tydzień Kate Mercer (Charlotte Rampling) uczci wraz z mężem Geoffem (Tom Courtenay) 45-lecie swojego ślubu. Przygotowania do jubileuszowej imprezy przebiegają nadzwyczaj sprawnie. Do Geoffa przychodzi jednak nieoczekiwany list. Ciało jego pierwszej miłości, zamrożone w lodowcu, zostało odnalezione w szwajcarskich Alpach. Kiedy pięć dni później ma się odbyć z dawna oczekiwana uroczystość, okazuje się, że być może nie ma już małżeństwa, które można by świętować.

„Noc Walpurgi”


Młody dziennikarz przeprowadza wywiad z divą operową. Rozmowa nieoczekiwanie przeradza się w misterną grę erotyczną.

„W piwnicy”

Piwnica to miejsce owiane tajemnicą. Jest lustrem duszy, odbijającym prawdziwe potrzeby, pasje lub obsesje. To, co bohaterowie Seidla robią w swoich piwnicach, mówi o nich znacznie więcej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Jedni traktują ją jako miejsce do ćwiczeń głosu operowego, inni jako galerię nazistowskich pamiątek, przestrzeń do realizacji seksualnych fantazji czy schronienie dla hodowanego w ukryciu węża. Piwnica to w naszej podświadomości miejsce ciemności i strachu, swoiste siedlisko ludzkiej otchłani. Doskonale odzwierciedla więc zakamarki duszy jej właścicieli.

„Pilecki”

Syn Witolda Pileckiego opowiada o swoim ojcu - polskim bohaterze wojennym, który dobrowolnie trafił do obozu w Auschwitz.

Na ekranie:

„Everest 2D”
„Młodość”
„Anatomia zła”
„Nigdy nie jest za późno”
“Pieśń słonia”
„Nieracjonalny mężczyzna”
„Amy”

Szczegóły na www.kinoteka.pl lub pod numerem 22 551 70 70

Cena specjalna obowiązuje wyłącznie w środy. Nie dotyczy śród w dni świąteczne i dni ustawowo wolne od pracy. W te dni w Kinotece obowiązuje cennik weekendowy.

Cena specjalna nie obowiązuje na wydarzenia specjalne oraz filmy w 3D.

Ważność oferty „Filmowe środy” do odwołania.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Zapraszamy na Filmowe środy do Kinoteki
Kinoteka zaprasza na wyjątkowe „Filmowe środy”. W każdą środę widzowie będą mogli zobaczyć wiele doskonałych tytułów w cenie 15 zł za bilet. W kolejną „Filmową środę” 30 września w Kinotece będzie można zobaczyć za jedyne 15 zł m.in.:
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe