Czwartek, 18 lipca 2024r. Kamila, Karoliny, Roberta
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Kobiecy Wieczór Filmowy w Kinotece

5. listopada będzie wieczorem pełnym wrażeń. Zapraszamy na kolejny Kobiecy wieczór filmowy! Zapraszamy PRZEDPREMIEROWO na "SPECTRE". 5. listopada o19:30 w warszawskiej Kinotece! Nie może Cię tam zabraknąć. Wieczór poleca portal Planeta Kobiet.
Bilety są już do nabycia w kasach kina i na stronie internetowej w cenie:

35zł - dla posiadaczy Karty Kinoteka Klub
39zł - bilet normalny

Link do sprzedaży internetowej: kinoteka.pl/zapowiedzi/movie,2245,kwf:-spectre-007

Opis filmu:

Bondem już po raz czwarty został Daniel Craig. Na planie spotkał się z aktorami tego formatu, co Ralph Fiennes, Naomie Harris, Ben Whishaw, Christoph Waltz, Léa Seydoux i Monica Bellucci. Tajemnicza wiadomość na temat przeszłości Bonda skieruje go na trop złowrogiej organizacji WIDMO. Podczas gdy M toczy polityczną batalię o przyszłość MI6, agent 007 odkrywa przerażającą prawdę o najpotężniejszej instytucji przestępczej świata.

Jak zwykle przygotujemy dla Pań mnóstwo wyjątkowych nagród i atrakcji! Kobiecy Wieczór Filmowy poprowadzi dla Nas Paweł Sztompke - polski dziennikarz i recenzent muzyczny związany obecnie z 1 Programem Polskiego Radia. Gościem specjalnym Kobiecego Wieczoru Filmowego będzie: Hanna Bakuła - malarka, scenograf, kostiumolog, autorka 12 książek. Podczas spotkania pisarka opowie nam o swojej nowej książce: "Jak być ogierem do końca życia".

- Historyjki o facetach i ich typach. To zabawna klasyfikacja męskich ogierów z całego świata i Polski wraz z drobiazgowym wyjaśnieniem ich wad charakteru. To także swoisty... poradnik astrologiczny, czyli podział według znaków zodiaku.Wydaje mi się, że ta książka jest potrzebna laskom w różnym wieku jako segregator emocji. Wiem, że każdy ma swój rozum i musi się poparzyć, tylko czy na pewno? Ja jestem poparzona, ale minimalnie, w miejscach niewidocznych. I sama ponoszę za to winę. Ale to dawne ślady. Moje bezkresne doświadczenie życiowe leży odłogiem, dlatego udostępniam je w poradnikach, żeby popasły się na nim skołowane koleżanki. Jestem doświadczoną hodowczynią ogierów, acz jakiekolwiek podobieństwo do moich męskich przyjaciół jest przypadkowe. Uważam, że wyglądają młodo i PESEL się ich nie ima, więc piszę z wyobraźni.
(Hanna Bakuła)
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Kobiecy Wieczór Filmowy w Kinotece
5. listopada będzie wieczorem pełnym wrażeń. Zapraszamy na kolejny Kobiecy wieczór filmowy! Zapraszamy PRZEDPREMIEROWO na "SPECTRE". 5. listopada o19:30 w warszawskiej Kinotece! Nie może Cię tam zabraknąć. Wieczór poleca portal Planeta Kobiet.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe