Czwartek, 18 lipca 2024r. Kamila, Karoliny, Roberta
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Przypowieść o miłości w czasach mafii

"Gejsza" to nie tylko tytuł najnowszego filmu Radosława Markiewicza. To również nazwa nocnego klubu, w którym tancerki go go są seksowną ozdobą do brudnych interesów, przekrętów i gry o wielkie pieniądze.
Jedna z nich - Velvet (w tej roli zaskakująca Marta Żmuda Trzebiatowska) - zamierza jednak być kimś znacznie ważniejszym. Zakochana w szlachetnym, choć zamkniętym w sobie Kolosie (Konrad Eleryk), jednym z ochroniarzy klubu, robi wszystko, żeby uciec do miejsca, gdzie ona i jej córka będą mogły czuć się bezpieczne.

Ale Kolos, choć zafascynowany urodą i charyzmą Velvet, ma swoje własne porachunki z życiem - porachunki, w których ważną rolę zaczyna grać jego niepełnosprawny brat, jego piękna opiekunka (Agnieszka Więdłocha) i ojciec chrzestny lokalnej mafii, Hajs (Marian Dziędziel).

Wysoka temperatura, ostra gra, bezwzględne mafijne wyroki i gdzieś pośród tego - miłość, która ocala. Mimo wszystko.

Oficjalny trailer filmu: https://www.youtube.com/watch?v=CzihyX833W8
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Przypowieść o miłości w czasach mafii
"Gejsza" to nie tylko tytuł najnowszego filmu Radosława Markiewicza. To również nazwa nocnego klubu, w którym tancerki go go są seksowną ozdobą do brudnych interesów, przekrętów i gry o wielkie pieniądze.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe