Czwartek, 18 lipca 2024r. Kamila, Karoliny, Roberta
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Doda i niebezpieczne kobiety Patryka Vegi

Druga część filmowej trylogii Patryka Vegi przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku. Po raz pierwszy w jego historii akcja zostanie ukazana z punktu widzenia kobiet. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” to nie tylko doskonałe kino sensacyjne...
... pełne charakterystycznego dla serii humoru, ale również. wielkie emocje i uczucia, pełnokrwiści bohaterowie i aż 5 filmowych damsko-męskich duetów.

Wszystko zaczerpnięte z życia autentycznych policjantek! W doborowej obsadzie „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” powracają ulubieńcy publiczności z części pierwszej oraz nowa ekipa gwiazdorska. W męskim, pełnym testosteronu gronie znaleźli się, m.in.: Piotr Stramowski, Artur Żmijewski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński. Płeć piękną, w kreacjach skrajnie odmiennych od dotychczasowego dorobku, reprezentują: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska! Elektryzujące i zdeterminowane, policjantki i dziewczyny z drugiej strony barykady – oto właśnie – niebezpieczne kobiety.

Przy produkcji filmowej „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” udało się nawiązać współpracę z zespołem Virgin, który reaktywował swoją działalność po blisko dekadzie. Podobnie jak w przypadku naszych Przyjaciół z Zespołu Virgin, tę symbolikę dekady odnaleźć możemy również w odniesieniu do marki „Pitbull”, która za przyczyną ostatniej produkcji „Pitbull. Nowe porządki” powróciła do przestrzeni publicznej po równo 10 latach.

- Mamy nadzieję, że wspólnie z Zespołem Virgin uda nam się ponownie zaistnieć na rynku i umocnić swoje pozycje, zarówno na poziomie rynku muzycznego oraz filmowego – mówi producent trylogii „Pitbula”.

Pierwszym sztandarowym wspólnym projektem jest teledysk Zespołu, który stał się również częścią muzyki do filmu. Nieocenioną rolę w tą współpracę wniosła wokalistka Dorota Rabczewska (Doda), lider Zespołu Virgin, która jak żadna inna wokalistka poprzez swoją piosenkę, swój głos i nieoceniony talent dołączyła do grona „Niebezpiecznych kobiet”.

- Z wielką przyjemnością mogliśmy połączyć talent muzyczny Dody wraz z obrazem filmu. Dzięki tej współpracy, teledysk promować będzie nie tylko film na rynku polskim, ale również niebawem teledysk emitowany będzie na następujących rynkach: Wlk. Brytania (Anglia, Irlandia), Niemcy oraz USA.

- Jestem kinomanką i wielką fanką serii „Pitbull”. Byłam na premierze „Pitbull. Nowe porządki” i byłam pod wrażeniem tego filmu. Za klipem „Niebezpieczna kobieta” stoi bardzo fajna historia. Po 10 latach nieistnienia reaktywowaliśmy zespół Virgin, czyli poniekąd wróciłam do korzeni. Nagraliśmy mocną rockową płytę, która świetnie komponuje się z filmem Patryka Vegi. Zapraszam więc wszystkich do odsłuchania singla i odwiedzenia kin od 11 listopada – mówi Dorota „Doda” Rabczewska.

W sieci można już obejrzeć teledysk zespołu Virgin, promujący film „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Klip do utworu „Niebezpieczna kobieta” zawiera niepublikowane dotychczas fragmenty najnowszej produkcji Patryka Vegi.

Reżyserem teledysku jest nominowany do Polskiej Nagrody Filmowej Orzeł – Mirosław Kuba Brożek, mający na koncie współpracę z topowymi wykonawcami, m.in. Edytą Górniak, Anną Dąbrowską i Andrzejem Piasecznym.

W wideoklipie „Niebezpieczna kobieta”, obok Dody i grupy Virgin, gościnnie wystąpił Tomasz Oświeciński, odtwórca roli kultowego Stracha. „Pitbull.

Niebezpieczne kobiety” wejdzie do kin 11 listopada 2016. Ale już teraz zainteresowanie filmem sięga zenitu. Zaświadcza o tym popularność, jaką zdobył w internecie reżyserski zwiastun produkcji. Zaprezentowany przez producenta, Ent One Investments, trailer bez cenzury obejrzało już łącznie ponad 6,5 miliona osób!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Doda i niebezpieczne kobiety Patryka Vegi
Druga część filmowej trylogii Patryka Vegi przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku. Po raz pierwszy w jego historii akcja zostanie ukazana z punktu widzenia kobiet. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” to nie tylko doskonałe kino sensacyjne...
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe