Piątek, 22 czerwca 2018r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców

Niedługo będziecie rodzicami. To duże wydarzenie i ogromna zmiana w Waszym życiu. Już teraz macie wiele wątpliwości związanych z przebiegiem ciąży oraz późniejszą pielęgnacją maluszka? To dla Was organizujemy warsztaty. Eksperci rozwieją wszelkie wątpliwości związane z rodzicielstwem.
Pomogą Wam jeszcze lepiej przygotować się do roli rodziców i ze spokojem oczekiwać na przyjście na świat maleństwa.

Pediatra pani dr Joanna Gzik pomoże znaleźć odpowiedź na pytanie czy jesteście gotowi na poród. Uprzedzi również o tym, jakie dolegliwości mogą Was spotkać po porodzie. Zastanawiacie się jak zapewnić bezpieczną przyszłość Waszemu dziecku? Pani Kamila Gradowska z Polskiego Banku Komórek Macierzystych opowie jak to zrobić. Ekspert Senna Baby pani Monika Mierzejewska powie jak zapewnić najwyższą jakość snu maluszka?

Fizjoterapeutka pani Monika Grzesik przybliży Wam tematykę fizjoterapii podczas połogu. Dowiemy się jak obserwować swoje ciało po porodzie i jak reagować w różnych sytuacjach. Na wszystkie Wasze dodatkowe pytania związane z tym tematem odpowie pani Agata Golenda właścicielka klubu fitness dla mam Mamoiselle, która będzie do Waszej dyspozycji w trakcie całego wydarzenia.

Specjalista psychologii klinicznej dziecka pani Marta Bąkowska przedstawi najlepsze książki o rodzicielstwie, ciąży i zdrowiu całej rodziny. Opowie zarówno o swojej najnowszej książce dla rodziców, jak i o pierwszych wspólnych tygodniach mamy i dziecka.

Wszyscy Eksperci z chęcią będą odpowiadać na Wasze pytania podczas indywidualnych rozmów. Jak zwykle przygotowaliśmy także ciekawe konkursy, w których do wygrania będą wspaniałe nagrody m.in. najnowsze butelki Avent Natural marki Philips oraz vouchery o wartości 600 zł. do wykorzystania w PBKM.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale z uwagi na atrakcje, Waszą wygodę i upominki dla mam lista gości jest ograniczona.

Zapraszamy do rejestracji na portalu.

www.Familie.pl
: -> Warsztaty dla kobiet w ciąży: http://wciazy.familie.pl/warsztaty

Warszawa, 26 listopada, godz. 12:00


Do zobaczenia na warsztatach!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców
Niedługo będziecie rodzicami. To duże wydarzenie i ogromna zmiana w Waszym życiu. Już teraz macie wiele wątpliwości związanych z przebiegiem ciąży oraz późniejszą pielęgnacją maluszka? To dla Was organizujemy warsztaty. Eksperci rozwieją wszelkie wątpliwości związane z rodzicielstwem.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe