Sobota, 25 maja 2019r. Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wygraj książkę Barbary Lech

Drogie Panie, już dziś kolejny konkurs. Do wygrania książka Barbary Lech pt. Motywator Dietetyczny. To książka o motywacji. Jest dedykowana wszystkim tym, którzy nie mogą znaleźć odpowiedniej jej dawki, by realizować swoje cele i plany.
- To książka o kochaniu siebie, o tym, żeby się ze sobą zaprzyjaźnić i znaleźć właściwe powody i odpowiednie sposoby, by zacząć realizować SWOJE cele. I o tym, że nie ma żadnej magicznej różdżki i nikt nie schudnie 20 kg w ciągu tygodnia. Doskonała sylwetka to praca, która wymaga zaangażowania, rozplanowania, wytrwałości i… świadomości prawdziwego celu. Książka zawiera też przydatne ćwiczenia, które pomagają dojść do upragnionej wagi bez większych problemów. W książce nie ma przepisów ani liczenia kalorii, to przepis na uproszczenie i ulepszenie swojego życia. Otyłość, choroby są często psychosomatyczne. Trzeba dotrzeć do sedna, usunąć przyczynę danego stanu, a nie symptomy. Często nasza praca idzie na marne, bo głównym problemem nie jest waga, ale coś zupełnie innego. - mówi autorka książki.

Aby zdobyć nagrodę należy wysłać do nas e-maila z odpowiedzią: JAK SKUTECZNIE DBAM O SIEBIE?

Najciekawszą wypowiedź nagrodzimy książką.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 20.11.2016 pod adresem redakcja@planetakobiet.com.pl z dopiskiem MOTYWATOR.

Powodzenia!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wygraj książkę Barbary Lech
Drogie Panie, już dziś kolejny konkurs. Do wygrania książka Barbary Lech pt. Motywator Dietetyczny. To książka o motywacji. Jest dedykowana wszystkim tym, którzy nie mogą znaleźć odpowiedniej jej dawki, by realizować swoje cele i plany.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe