Sobota, 22 czerwca 2024r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wygraj książkę Barbary Lech

Drogie Panie, już dziś kolejny konkurs. Do wygrania książka Barbary Lech pt. Motywator Dietetyczny. To książka o motywacji. Jest dedykowana wszystkim tym, którzy nie mogą znaleźć odpowiedniej jej dawki, by realizować swoje cele i plany.
- To książka o kochaniu siebie, o tym, żeby się ze sobą zaprzyjaźnić i znaleźć właściwe powody i odpowiednie sposoby, by zacząć realizować SWOJE cele. I o tym, że nie ma żadnej magicznej różdżki i nikt nie schudnie 20 kg w ciągu tygodnia. Doskonała sylwetka to praca, która wymaga zaangażowania, rozplanowania, wytrwałości i… świadomości prawdziwego celu. Książka zawiera też przydatne ćwiczenia, które pomagają dojść do upragnionej wagi bez większych problemów. W książce nie ma przepisów ani liczenia kalorii, to przepis na uproszczenie i ulepszenie swojego życia. Otyłość, choroby są często psychosomatyczne. Trzeba dotrzeć do sedna, usunąć przyczynę danego stanu, a nie symptomy. Często nasza praca idzie na marne, bo głównym problemem nie jest waga, ale coś zupełnie innego. - mówi autorka książki.

Aby zdobyć nagrodę należy wysłać do nas e-maila z odpowiedzią: JAK SKUTECZNIE DBAM O SIEBIE?

Najciekawszą wypowiedź nagrodzimy książką.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 20.11.2016 pod adresem redakcja@planetakobiet.com.pl z dopiskiem MOTYWATOR.

Powodzenia!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wygraj książkę Barbary Lech
Drogie Panie, już dziś kolejny konkurs. Do wygrania książka Barbary Lech pt. Motywator Dietetyczny. To książka o motywacji. Jest dedykowana wszystkim tym, którzy nie mogą znaleźć odpowiedniej jej dawki, by realizować swoje cele i plany.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe