Poniedziałek, 21 maja 2018r. Jana, Moniki, Wiktora
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Bądź na warsztatach i wygraj meble dla dziecka!

Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem” urozmaicą nie tylko ciekawe prelekcje Ekspertów i wyprawki dla mamy i maluszka, ale także wiele konkursów z super nagrodami. Jednym z nich będzie konkurs, w którym macie szansę wygrać komodę wraz z przewijakiem oraz łóżeczko z kolekcji Moon marki Pinio! Kolekcja ta była wielokrotnie nagradzana (Consumer Award na minionych Targach w Kolonii Kind+Jugend).

Co trzeba zrobić, aby wygrać? Aby wygrać w konkursie należy polubić profil fb Pinio oraz umieścić komentarz pod konkursowym wpisem Pinio tutaj >>.

W komentarzach piszcie dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać te mebelki.

Wysyłajcie zgłoszenia już dziś i bierzcie ze sobą telefony na nasze warsztaty, bo nagroda po prostu zapowiada się rewelacyjnie!

Co: warsztaty „Przygoda z macierzyństwem”

Kiedy: 28-go stycznia, godz. 11:00

Gdzie: Warszawa – Ochota, "POD OKIEM" Grójecka 79

Bezpłatną wejściówkę odbierzesz tutaj: www.Familie.pl: -> Warsztaty dla kobiet w ciąży: http://wciazy.familie.pl/warsztaty

Więcej informacji znajdziesz tutaj
: http://wciazy.familie.pl/artykul/Bezplatne-warsztaty-dla-przyszlych-rodzicow-z-Katarzyna-Bujakiewicz,11547,1.html>>

Do zobaczenia na warsztatach!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Bądź na warsztatach i wygraj meble dla dziecka!
Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem” urozmaicą nie tylko ciekawe prelekcje Ekspertów i wyprawki dla mamy i maluszka, ale także wiele konkursów z super nagrodami. Jednym z nich będzie konkurs, w którym macie szansę wygrać komodę wraz z przewijakiem oraz łóżeczko z kolekcji Moon marki Pinio!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe