Wtorek, 19 czerwca 2018r. Gerwazego, Protazego, Sylwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Finał konkursu Książka Roku 2016

1 lutego w klimatycznych wnętrzach MONTA BISTRO & BAR w Warszawie odbyły się 11. urodziny I.D.MEDIA oraz finał konkursu Książka Roku 2016. Ponad 60 osób świętowało z nami ten magiczny wieczór. Wśród gości znaleźli się m.in. wydawcy i autorzy książek, ludzie kultury i świata show-biznesu.
O muzyczne doznania zadbała znana i ceniona skrzypaczka Magdalena Szymańska, która postawiła na nowoczesny, energiczny repertuar. Szef kuchni MONTA BISTRO & BAR zadbał o wyjątkowe przekąski i wyborne wino, Anna Sowa o smaczny tort a sponsorzy i partnerzy wydarzenia o atrakcyjne nagrody dla naszych gości, m.in. piłki, plecaki od marki ICE-WATCH, bieliznę AXAMI, zaproszenia do Kliniki Korona i Mea Clinic, kosmetyki Bielenda i TianDe, kominki zapachowe od Pure Home Perfume.

Na evencie pojawiła się zaprzyjaźniona z naszym portalem aktorka Anna Powierza, znany i lubiany prezenter Ryszard Rembiszewski oraz ceniona blogerka modowa Magdalena Antosiewicz.

Przed Wami lista nagrodzonych autorów i ich książek:

1) NAGRODA GŁÓWNA W KONKURSIE KSIĄŻKA ROKU 2016 DLA KONRADA GACY ZA KSIĄŻKĘ "Obudź w sobie wojownika"
2) NAGRODA GŁÓWNA W KONKURSIE KSIĄŻKA ROKU 2016 DLA ANETY ZAMOJSKIEJ ZA KSIĄŻKĘ "Sekundy do szczęścia"
3) NAGRODA GŁÓWNA W KONKURSIE KSIĄŻKA ROKU 2016 DLA RENATY WRONY ZA KSIĄŻKĘ " “Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość”
4) NAGRODA GŁÓWNA W KONKURSIE KSIĄŻKA ROKU 2016 DLA BARBARY GRUSZKI ZA KSIĄŻKĘ „Jak w 7 Krokach Odkryć Prawdy Życiowe i Zrozumieć Sens Życia"
5) NAGRODA GŁÓWNA W KONKURSIE KSIĄŻKA ROKU 2016 DLA HALINY SOCHY ZA KSIĄŻKĘ „Anielska Przystań”

Nagrody Jury:

1) NAGRODA SPECJALNA W KONKURSIE KSIĄŻKA ROKU 2016 DLA MARIKI KRAJNIEWSKIEJ ZA KSIĄŻKĘ "Białe Noce"
2) NAGRODA SPECJALNA W KONKURSIE KSIĄŻKA ROKU 2016 DLA MONIKI BANASIAK I PIOTRA PYTLAKOWSKIEGO ZA KSIĄŻKĘ "Królowa mafii"
3) NAGRODA SPECJALNA W KONKURSIE KSIĄŻKA ROKU 2016 DLA ANNY DERESZOWSKIEJ I SIEDMIU NIESAMOWITYCH KOBIET ZA KSIĄŻKĘ "Kochaj siebie! IDEAL-NIE-DOSKONAŁE"

Nagroda Czytelników:

1) NAGRODA CZYTELNIKÓW PORTALU PLANETA KOBIET W KONKURSIE KSIĄŻKA ROKU 2016 DLA KAMILA JANICKIEGO ZA KSIĄŻKĘ "Damy ze skazą"

Wyróżnienia:

1) Beata Jurasz „Uwolnij ptaka”
2) Nick Vujicic „Przytul mnie”
3) Marta Sadkowska, Elżbieta Lange „Gdybym tylko schudła"
4) Agnieszka Kazała, Halina Kowalczuk „Apetyt na życie”

- To był magiczny wieczór. Rodzinna atmosfera. Pyszny tort i mnóstwo nagród. Wydarzenia organizowane przez I.D.MEDIA na długo pozostają w mojej pamięci - powiedziała Magda, uczestniczka eventu.

fot. Kasia Gołąbska, Piotr Wroniewicz
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Finał konkursu Książka Roku 2016
1 lutego w klimatycznych wnętrzach MONTA BISTRO & BAR w Warszawie odbyły się 11. urodziny I.D.MEDIA oraz finał konkursu Książka Roku 2016. Ponad 60 osób świętowało z nami ten magiczny wieczór. Wśród gości znaleźli się m.in. wydawcy i autorzy książek, ludzie kultury i świata show-biznesu.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

było cudownie
Ania 2017-02-04 16:50:15


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe