Piątek, 22 czerwca 2018r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Zimowa Lista Przebojów Planety Kobiet

1 marca zapraszamy do Krakowa na wyjątkowe spotkanie w ramach „Muzycznej Zimy 2017” . O godzinie 20:00 na scenie legendarnego krakowskiego Klubu Pod Jaszczurami odbędzie się wyjątkowy koncert „The Best Of” pochodzącego ze Stróż Arkadiusza Obrzuta!
Od najmłodszych lat w grupie teatralnej, zespołach folklorystycznych kształtował się Jego kunszt i charakter artystyczny. Talent aktorski i wokalny sprawił, że dziś na scenach krakowskich nie tylko występuje, ale równieżdoskonale sprawdza się jako organizator i reżyser wielu ciekawych przedsięwzięć. Świetne koncerty w Piec’Arcie Acoustic Jazz Clubie – jednym z najlepszych Polskich klubów jazzowych, jak i w Piwnicy pod Baranami okazały się kredytem zaufania i przetarły szlaki do budowania własnej marki – prawdziwie artystycznej.

- Nie byłoby mnie w tym miejscu, gdzie jestem, gdyby nie ludzie, z którymi mogę współpracować. Bardzo wierze w ludzi. Mam szczęście spotykać wspaniałe osoby, które chcą ze mną działać. Jestem szczery i myślę, że jest to odczuwalne i doceniane. Tego wyrazem są piękne inicjatywy, jakie w Krakowie tworzymy. – opowiada Arkadiusz Obrzut.

17 stycznia 2017 r. w Piwnicy pod Barnami został zainagurowany całoroczny projekt „Festiwal Twórczej Integracji”, którego Arek jest organizatorem i reżyserem, a Honorowy Patronat nad nim objęli Józef Pilch – Wojewoda Małopolski oraz Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego. Inicjatywa zrzesza krakowskich artystów w celu organizacji wspólnych przedsięwzięć.

Pierwszy koncert zatytułowany „Uśmiechem – Słowem – Gestem” odbył się na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci w Krakowie.

- W szkole wokalno-aktorskiej marzyłem, aby móc chociaż raz zaśpiewać w Piwnicy pod Baranami. Wydawało mi się to bardzo nierealne. Nie myślałem, że tak szybko to nastąpi i z autorskim repertuarem. Wiem, jak wielu bardzo zdolnych ludzi otacza mnie na co dzień. Stąd też pomysł, aby się integrować, budować poczucie wspólnotowości i razem poprzez odpowiednią treść, muzykę dać innym cząstkę nas – mieszanki wrażliwości, wielu barw, doświadczenia. To fajne uczucie, kiedy wiem, że mogę być bodźcem i dać komuś szansę nawet debiutu, na tej bez wątpienia magicznej scenie. – dodaje Arek.

Koncert „The Best Of” będzie podsumowaniem dotychczasowej muzycznej drogi Arka. Artysta zaprezentuje część autorskiego repertuaru z projektu Invitation, który współtworzył z Adrianem Bryłą i Pawłem Sową oraz dotąd nigdy nie wykonywane utwory inspirujące w działalności artystycznej.

Na Zimową Listę Przebojów zapraszają: . DEE JAY MIX C LUB (https://www.facebook.com/DeejayMixClub/?fref=ts), IK TV RECORDS (https://www.facebook.com/iktvrecords/?fref=ts),  MAGIC RECORDS, SONY MUSIC POLSKA i ONE.FM (https://www.facebook.com/One1FM/?fref=ts).

TOP 10 NESTIA HITS (https://www.facebook.com/nestiaodszkodowania/?fref=ts) not: 140/141 z dnia: 05.02. / 11.02. 2017 r.

1. I Belong To You Heart – Baccara
2. You Are The One (Rework) – Krist Van D
3. Aphrodite – Kamaliya
4. Around The Sun – TBO & VEGA
5. Bette Davis Eyes – Danzel
6. You Number – AYO JAY
7. One Way Ticket – Midnight To Monaco
8. Moonbem Lovel – Prince
9. Everything Is Possible – Lian Ross
10. I Would Like – Zara Larsson

TOP 10 ONE RECORDS (https://www.facebook.com/iktvrecords/?fref=ts) not : 140 / 141 z dnia: 05.02. / 11.02. 2017 r.

1. Moje złotko – Blue Box
2. Ballada o naszej miłości – Doxxx
3. Z taką dziewczyną – Limith
4. Ty – Senzy Boyz
5. Blondynka – News
6. Napad na serce – Joker
7. Jest miłością – Black Dance (NOWOŚĆ)
8. Kochaj Kochaj – Galax (NOWOŚĆ)
9. Moja Naj – Quest (NOWOŚĆ)
10. Odlotowa – Dziku (NOWOŚĆ)

TOP10 PL KOLEJARZ BEST FOR YOU (https://www.facebook.com/KolejarzInn/?fref=ts) not: 140 / 141  z dnia: 05.02 / 11.02. 2017 r.


1. Duch, Dusza i Ciało – Artur Gotz
2. Po niej – Cugowsy
3. Jesteś moim aniołem – Damian Holecki
4. Zostań ze mną – Feel
5. Bezdroża – Sylwia Grzeszczak
6. Piątek – Varius Manx
7. Królowa łez – Agnieszka Chylińska
8. Powiedz że to życie – Nikos Rusketos & Orfeusz (NOWOŚĆ)
9. Iluzja – Pectus (NOWOŚĆ)
10. Sluchawki – BIG CYC & PIERSI (NOWOŚĆ)

Planeta Kobiet poleca:


11-12.02 oraz 14.02 o godzinie 20.00 zapraszamy na kolejne wieczory „Muzycznej Zimy 2017”. Czeka na Was muzyka w rytmach lat 80. i 90. W trakcie spotkań nie zabraknie licznych konkursów z nagrodami, którymi będą m.in. zaproszenia do Muzeum Figur Woskowych w Krakowie, kalendarze na 2017 rok oraz płyty CD.

Muzeum Figur Woskowych
Kraków, Rynek Główny 34
https://www.facebook.com/poloniawaxmuseum/?fref=ts

Opracował: ONE RECORDS, ONE.FM
Współpraca: Sebastian Małaczek
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Zimowa Lista Przebojów Planety Kobiet
1 marca zapraszamy do Krakowa na wyjątkowe spotkanie w ramach „Muzycznej Zimy 2017” . O godzinie 20:00 na scenie legendarnego krakowskiego Klubu Pod Jaszczurami odbędzie się wyjątkowy koncert „The Best Of” pochodzącego ze Stróż Arkadiusza Obrzuta!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Bardzo super listy , mega mi się podobają 😃
Klaudek 2017-02-12 09:29:54
Super listy , ja głosuję na Nikosa Rusketosa i Orfeusz :) pozdrawiam
Alina z Wrocławia 2017-02-12 09:27:21


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe