Piątek, 22 czerwca 2018r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Pokochaj swoje ciało w 30 dni!

Książka "Pokochaj swoje ciało w 30 dni. Dziennik Wdzięczności” dla kobiet jest książką inną niż wszystkie, a swoją unikalność ujawnia w tracie pracy z nią. To nie jest książka do czytania, to historia do stworzenia. Historia, którą sama zapiszesz. Twoja…niepowtarzalna…intymna.
Każdego dnia spotkasz się z kimś wyjątkowym…z samą sobą. Po co? Ponieważ pragniesz czuć się piękna i spełniona. Pragniesz wyrazić siebie w swej unikalności. Pragniesz odczuwać dobrostan w ciele i korzystać z niego w pełni. W głębi serca wiesz, że po to się narodziłaś. To przewodniczka, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces zmiany percepcji własnej osoby. Proces zrobisz we własnym domu, w dogodnym dla siebie czasie, wykonując czynności tak proste, że poradzisz sobie z nimi napewno.

Cały proces składa się z trzech kroków. Pierwszy to podróż przez ciało, podczas której skupisz uwagę w sposób twórczy i pozytywny na poszczególnych częściach ciała, zauważając je i jednocześnie doceniając fakt ich posiadania. To daje ogromną moc i kieruje Twoją siłę stwórczą tam, gdzie jej najbardziej potrzebujesz, czyli w samą siebie.

Drugim etapem jest pisemnie podziękowanie kontemplowanej części ciała, wyrażające jej miłość i uznanie, takiej, jaka jest w tej chwili. Na początku może to być napisane z uczuciem słowo „dziękuję”, a w miarę postępowania procesu pewnie się rozwiniesz. Taka pisana intencja to pierwszy krok do harmonizowania komórek na poziomie subatomowym.

Trzeci etap to wrysowanie czerwonego serduszka w przygotowaną w tym celu piękną ilustrację. Myśląc z czułością o swoim ciele, jednocześnie rysując, łączysz się bezpośrednio z podświadomością, tworząc nową ścieżkę neuronalną w mózgu. Wykonując proces każdego dnia, dajesz sobie szansę na nowe, piękniejsze i bardziej satysfakcjonujące życie. Wykorzystujesz własną neuroplastyczność mózgu, wydeptując każdego dnia nową ścieżkę, czyli wytwarzasz nawyk zwracania uwagi na własną atrakcyjność. Jednocześnie porzucasz starą ścieżkę, która za jakiś czas zniknie zupełnie.

Nowa ścieżka zostanie utrwalona, pod warunkiem Twojej systematycznej pracy z książką każdego dnia, przez okres minimum 30 dni.

Ta książka to praktyczny kurs, który na nowo nauczy Twój umysł patrzeć na swoje ciało jak na Cud. Zaczniesz je doceniać, dbać o nie, a przede wszystkim wreszcie poczujesz się dobrze w swojej własnej skórze. Czeka Cię podróż w głąb siebie, droga do pełnej kobiecości i odkrycia potencjału piękna. Dotrzesz tam, gdzie zawsze pragnęłaś być…do najpiękniejszej wersji Siebie.

Małgorzata Gąska - BeautyMental Coach, kosmetolog, pedagog, ekspertka d/s wizerunku, pasjonatka rozwoju osobistego, zafascynowana energetyką i możliwościami twórczymi człowieka. Właścicielka Fabryki Siebie. Mocno zorientowana na pracę z umysłem, który, będąc właściwie obsługiwany, stanowi klucz do odzyskania poczucia wartości, piękna własnej osoby, zdrowia psychicznego i fizycznego oraz osobistego szczęścia. Spójnie łączy wiele dziedzin i specjalności, dzięki temu stworzyła własne, unikalne techniki pracy, które realizuje w trakcie warsztatów i sesji indywidualnych.

Przejdź na stronę Piękna… to jej wezwanie, do pełnej akceptacji swojego ciała i zadbanie o jego wygląd zewnętrzny. Głęboko wierzy w to, że poczucie piękna w ogromnym stopniu wpływa na jakość życia i jego spełnienie. Praktykowanie wdzięczności otworzyło nowy rozdział w jej życiu zawodowym i prywatnym, czego ucieleśnieniem jest właśnie ta książka.

Książka do kupienia oraz więcej informacji na jej temat na stronie www.pokochajswojecialow30dni.pl

fot. Gosia Michalak Photography
fot. Lucy Fotografia
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Pokochaj swoje ciało w 30 dni!
Książka "Pokochaj swoje ciało w 30 dni. Dziennik Wdzięczności” dla kobiet jest książką inną niż wszystkie, a swoją unikalność ujawnia w tracie pracy z nią. To nie jest książka do czytania, to historia do stworzenia. Historia, którą sama zapiszesz. Twoja…niepowtarzalna…intymna.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe