Piątek, 20 lipca 2018r. Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wiemy, jak zostać partnerką idealną!

Twój związek jest idealny. No może mimo kilku zgrzytów, ale i tak jest świetnie, albo przynajmniej bardzo dobrze. No ok – wcale nie jest idealnie, właściwie to nie już nawet dobrze. Jeśli Twój mężczyzna nie daje Ci kwiatów bez okazji, nie pisze sms’ów na dobranoc i czasem zamiast powiedzieć Ci z uśmiechem na twarzy, że Cię kocha - on tylko mówi „ja Ciebie też” ...
...  z pewnością nie chce z Tobą być, a Twój związek przechodzi kryzys. Według Ciebie oczywiście, bo prawda może być zupełnie inna.

W każdym związku partnerzy popełniają błędy, których można uniknąć, ale równie można potraktować je jak cenną lekcję na przyszłość i poprawić relacje między Tobą, a Twoim facetem. 
 
Związek (prawie)idealny!
Zacznijmy od tego, że nie ma związków idealnych(!) I całe szczęście. Bo wtedy nasze życie byłoby idealnie…nudne! Są związki pełne zrozumienia i te z problemami i częstymi sprzeczkami. W obu nie brakuje jednak miłości i to jest argument przemawiający za tym, że czasem o związek trzeba walczyć. Jest jednak kilka sposobów, które sprawią, że Ty i Twój partner będziecie czuć się razem lepiej. Nie traktuj zatem drobnych niedopowiedzeń jak coś, co przekreśla wasze szanse na bycie szczęśliwą parą.

Najważniejsza jest rozmowa!

Zapomnij o fochach i kobiecych obrazach. Chyba, że chcesz żeby Twój partner miał łamigłówkę na cały dzień dotyczącą Twojego zachowania. Zresztą po pewnym czasie rozkodowanie Twojego zachowania i ciągłe latanie za Tobą najprawdopodobniej go znudzi. Nie zdziw się zatem gdy po całym dniu dialogu : - „Kochanie co Ci jest?”, -  „NIC!” w końcu zamiast Ciebie, wybierze zimne piwo z kolegami. Jeśli masz jakieś wątpliwości, przykrości lub żale – mów o tym jasno. Zamiast powiedzieć „Daj mi spokój, wiesz co zrobiłeś źle!” powiedz – „Zabolało mnie to, co przed chwilą powiedziałeś”. Gdy to on zachowuje się dziwnie złap go za rękę i wytłumacz, że się martwisz i chciałabyś o tym porozmawiać. Jeśli on będzie zapewniał, że między wami wszystko w porządku daj mu poczucie, że jeśli będzie Cię potrzebował, będziesz blisko niego i zawsze go wysłuchasz. Rozmowa nie tylko zbliża, rozmowa rozwiązuje problemy i co ważne – jego przyczyny! Nie kumulujcie w sobie złych emocji, one i tak wybuchną. Im dłużej je w sobie gromadzisz, z tym większą siłą się ujawnią zgarniając po drodze inne, pozornie małe kłopoty.

(Nie)spodziewane niespodzianki!

Wasza rocznica: Ty dajesz mu nowy flakon perfum, on Tobie kolejną parę kolczyków. Jecie kolacje, uprawiacie seks i idziecie spać. Kolejna idealna rocznica. Pora to zmienić! Każde wasze święto to świetna okazja by zaskakiwać siebie w oryginalny sposób. A najlepsze są drobne niespodzianki zupełnie bez okazji. Czy zamiast sztucznego bukietu róż wypełnionego brokatem i kolorowymi, plastikowymi kokardami nie wolałabyś dostać małego, bukieciku świeżych, polnych stokrotek? A czy Twój partner zamiast nienaturalnej kolacji przy świecach nie wolałaby zostać z Tobą w domu, nie wyskakując z dresu obejrzeć film, o którym od dawna mówi, poczuć się przy Tobie jak przy przyjaciółce, a nie tylko jak przy kobiecie? Zmień zupełnie wasze przyzwyczajenia!

Noce niekontrolowane!
Rutyna niszczy miłość…tą cielesną również. Leżycie razem w łóżku, jesteście zmęczeni po pracy, ale jakoś się udaje i zaczynacie się kochać. Jest naprawdę ok, znacie swoje ciała, potrzeby i …każdy następny ruch partnera. Nie ma więc iskier, żaru, namiętności. Zmieniamy zatem swoje przyzwyczajenia, zapominamy o czerwonym świetle i ograniczeniach, kładziemy ciężki głaz na pedał zwany gazem i pokazujemy pazurki! Każda kobieta jest wampem. Miłość nie idzie w parze ze wstydem. Zaskakując partnera w łóżku zmuszasz go automatycznie do tego, że on też chce Cię czymś zaskoczyć, a to może prowadzić tylko do jednego i każda wie o czym mowa. Zapominamy zatem, że seks = noc. Seks to dzień, łóżko, ale i polana, samochód, kuchnia, przymierzalnia i światło. To muzyka, striptiz, gadżety i SZALEŃSTWO!

Złap mnie – jeśli potrafisz!
Zostań uciekającym króliczkiem. Faceci to zdobywcy i nawet jeśli mocno trzymają Cię za rękę lubią mieć wrażenie, że muszą się o Ciebie nadal starać. Miej zatem swoje zdanie, nie zgadzaj się jeśli czegoś nie chcesz, bądź uwodzicielką i kusicielką. Raz niegrzeczną dziewczynką, innym razem seksowną kotką i niewinną kobietką. Bądź jakaś. Nie pisz w każdym smsie jak kochasz i tęsknisz, napisz, że dobrze się bawisz, dajesz sobie radę, jesteś zapracowana. Napisz też, że masz na niego ochotę, albo czujesz się bezpiecznie tylko w jego ramionach.

Jestem Twoja.
Faceci uwielbiają czuć się potrzebni. Jeśli zepsuje Ci się komputer, a Ty umiesz go naprawić daj mu szansę się wykazać. Jeśli jest zmęczony, nie zasypuj go opowieściami typu „A misiu, a wiesz, że siostra Beaty, wiesz która…ta, która chodziła z Przemkiem, kuzynem Marka, który jest przyjacielem Asi i kręcił z Moniką, zapomniała dziś kluczy do samochodu i musiała jechać tramwajem?”. Bądź wyrozumiała i naucz go tego samego. Dając, wymagaj - dostając, dawaj. Gdy on jest zmartwiony po prostu pokaż, że jesteś. Będąc u znajomych chwyć go za rękę. Jesteś smutna, przytulasz się do niego. Nie mówisz, że go kochasz – pokazujesz to, a on robi to samo. Związek idealny nie istnieje, ale miłość jest idealna.

W związku się nie męczysz, ale rozkwitasz. On czuje się przy Tobie jak w domu. Kłótnie w końcu was zespalają a pogodzenie się jest prawdziwą radością. Tęsknisz za nim, on za Tobą, ale macie swoje osobne pasje, z których nie rezygnujecie. Ty + On = Wy. Ale nadal macie swoje życie. Jeśli jest inaczej, zastanów się czy Twój „szczęśliwy związek” daje Ci prawdziwe szczęście.

Wirginia Drabek, I.D.Media
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 4,20
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wiemy, jak zostać partnerką idealną!
Twój związek jest idealny. No może mimo kilku zgrzytów, ale i tak jest świetnie, albo przynajmniej bardzo dobrze. No ok – wcale nie jest idealnie, właściwie to nie już nawet dobrze. Jeśli Twój mężczyzna nie daje Ci kwiatów bez okazji, nie pisze sms’ów na dobranoc i czasem zamiast powiedzieć Ci z uśmiechem na twarzy, że Cię kocha - on tylko mówi „ja Ciebie też” ...
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

dobry tekst
Jowita 2017-08-13 15:58:06


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe