Środa, 23 maja 2018r. Leoncjusza, Michała, Renaty
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Bal Dyplomacji Wschodniej za nami

To nie było kolejne spotkanie networkingowe, obowiązkowy event korporacyjny, głośna gala celebrycka, ani nawet przydługi raut fundacyjny. Dynamiczna publiczność z całej Polski, długa lista gości specjalnych, prawdziwe łzy wzruszenia, ważne i słuszne przesłanie oraz ogrom pozytywnych emocji. - mówi Dawid Łasut, organizator gali.
Podczas VI edycji Ogólnopolskiego Balu Dyplomacji Wschodniej nie zabrakło wyśmienitego cateringu,przepysznego tortu, zabawy tanecznej z Dj Bojackiem czy degustacji wina. Ale to nie wszystko. Najważniejsze było dyplomatyczne przesłanie gali. Organizator od lat promuje Polskę za naszą wschodnią granicą i przybliża nam realia Wschodu.

- Nie zależy mi na tym, by w jakimkolwiek stopniu reklamować Rosję. Dziś nie każdy musi znać rosyjski i bardzo dobrze. Ale, na miłość boską, nie demonizujmy, nie przesadzajmy i nie opierajmy naszego spojrzenia na Wschód tylko i wyłącznie na przejaskrawionych doniesieniach medialnych bo to jest smutne i niesprawiedliwe, a czasem wręcz komiczne i krzywdzące. Odrobina gruntownej wiedzy, wyważenia i zdrowego rozsądku jeszcze nikomu nie zaszkodziła i to jest właśnie moja działka. Jestem dumny, iż pod projektem podpisują się tak znane nazwiska jak Paweł Deląg czy Magdalena Górska. Dołożę wszelkich starań, by projekt się rozwijał. 18 lutego przy jednym stole zasiedli Polacy, Ukraińcy, mieszkańcy Krymu i Białorusi i nikt nie politykował, a to jest krok we właściwą stronę - dodaje organizator.

Wieczór uświetniły swoimi występami dwie wspaniałe artystki - Faina Nikolas i Elise. Nie zabrakło bardzo dynamicznej licytacji charytatywnej,w rezultacie której kwota prawie 11.000 złotych zasili konto Pana Mariusza Zabagło, którego rodzina od wielu miesięcy próbuje wybudzić go ze śpiączki.

Ogromne podziękowania dla Lejdis Fitness Club, Mercator Medical, The Secret Soap Store,PFF, Marcina Rajka (Jeunesse), Krakowskiej Jaskini Solnej, Klimatów Południa, Wyszukanych deserów Braci Szewczenko, Aliny Roszczyńskiej (Aviva), Węc – Twój jubiler, wszystkozusa.pl, biur podróży ABDAR i Podróże życia, salonu KLASYKI w galerii Plaza, Hotelu Wiosna w Rabce Zdroju oraz Leśnego Spa za okazane wsparcie dla projektu.

Dawid Łasut – krakowski społecznik, podróżnik, trener językowy i dziennikarz. Organizator cyklu spotkań krajoznawczych (Wieczór Grecki, Wieczór Tunezyjski, Wieczór Włoski, Wieczór Hiszpański, Dwa Światy). Znany z akcji 2500 Tulipanów dla Krakowianek, Charytatywny Dzień Dziecka, Wielki Koncert Dla Krakowskich Murali, Wieczór Słowiański, Śniadanie Wielkanocne 3 kultur oraz corocznego Balu Dyplomacji Wschodniej.

Zapraszamy do polubienia strony społecznika https://www.facebook.com/Dawid-%C5%81asut-794503953952444/

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z BALU NA NASZYM FACEBOOKU.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Bal Dyplomacji Wschodniej za nami
To nie było kolejne spotkanie networkingowe, obowiązkowy event korporacyjny, głośna gala celebrycka, ani nawet przydługi raut fundacyjny. Dynamiczna publiczność z całej Polski, długa lista gości specjalnych, prawdziwe łzy wzruszenia, ważne i słuszne przesłanie oraz ogrom pozytywnych emocji. - mówi Dawid Łasut, organizator gali.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe