Wtorek, 19 czerwca 2018r. Gerwazego, Protazego, Sylwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Dzień Kobiet Biznesu już jutro

Monika Banasiak - legendarna Królowa Mafii, Żona Hollywood Eva D’Angelo, Magdalena Antosiewicz jedna z najpopularniejszych polskich blogerek, popularna projektantka Sara Zalewska oraz Mirka Nowinka propagatorka aktywności kobiet 50+, co je łączy?
To właśnie one zostały dzięki swojej pracy i życiu kobietami sukcesu, to właśnie one już w najbliższą sobotę w poznańskiej Galerii MM o 18:00 opowiedzą o swoim życiu, o dążeniu do sukcesu oraz zdradzą nam sekret jak ten sukces osiągnąć! A wszystko to w towarzystwie wyjątkowych firm, które tego dnia na swoich stoiskach prowadzić będą akcje promocyjne w tym wykonywać wyjątkowe zabiegi nie tylko pielęgnacyjne!

-  Stworzyliśmy miejsce, w którym zadbamy o Ciebie kompleksowo. Kosmetologia, medycyna estetyczna, najwyższej klasy sprzęt oraz doświadczeni kosmetolodzy i lekarze. U nas zadbasz o swoje zdrowie i urodę – lekarze specjaliści, diagnostyka, punkt pobrań oraz strefa urody – pozwalają holistycznie dbać o każdego klienta naszej Kliniki. Od kwietnia w naszej Klinice – światowa nowość w kształtowaniu sylwetki i redukcji cellulitu! Jako jedyni w Poznaniu pomożemy Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę już po 3 zabiegach! – mówi Katarzyna Kochalska, manager Helse Clinic.

Ponad to zobaczyć będziemy mogli Szkołę Kosmetyczną znanej kosmetolog Mirosławy Nowinki, salon Level X, prestiżowy Instytut Beauty Line, który…

- W swojej ofercie mamy prestiżowe zabiegi, ale takie, które przeznaczone są dla każdej kobiet, potrafimy dostosować wykonywane zabiegi do jej budżetu! A to, że tak często pracujemy z gwiazdami, świadczy o naszej renomie i profesjonalizmie naszych pracowników, którzy wyszkoleni są w najnowszych technologiach. – opowiedział nam Patryk Boro, odpowiedzialny za Beauty Line Instytut.

Swoją książkę wraz z wydawnictwem REBIS i księgarnią BOOKszpan podpisywać będzie Monika Banasiak, o wyjątkowe kreacje zadba Zalla by Sara Zalewska, o kwiaty dla naszych gości portal Nasza Wielkopolska, a o piękne zdjęcia Robert Dolicher z RoDo Photography!

Podczas eventu goście będą mogli uczestniczyć również w nagraniu programu Biznes Od Kuchni, a także posłuchać wyjątkowych przebojów legendarnego zespołu Czerwone Gitary!

Nie może Was tam zabraknąć!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1678369459129167/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Dzień Kobiet Biznesu już jutro
Monika Banasiak - legendarna Królowa Mafii, Żona Hollywood Eva D’Angelo, Magdalena Antosiewicz jedna z najpopularniejszych polskich blogerek, popularna projektantka Sara Zalewska oraz Mirka Nowinka propagatorka aktywności kobiet 50+, co je łączy?
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe