Czwartek, 24 maja 2018r. Joanny, Zdenka, Zuzanny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Na wiosnę stawiamy na zdrowie i zmiany

Zdrowie to dla nas temat numer jeden. Tematy z nim związane poruszamy już od ponad dziesięciu lat. Staramy się edukować, uświadamiać i namawiać do regularnych wizyt w gabinetach lekarskich. Tym razem postanowiłyśmy porozmawiać na temat stylu… i nie tylko.
Przed nami kolejne już spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu”. Tym razem spotykamy się 17 marca, powoli witając wiosnę. Czego można się spodziewać po najbliższym, marcowym spotkaniu? Nie zabraknie interesujących postaci.

Tym razem naszym szczególnym gościem będzie Monika Jurczyk OSA, stylistka oraz pierwsza w Polsce personal shopper. Jest również autorką książek m.in. „Bądź boska. Osobista stylistka radzi”. Nie zabraknie także rozmowy z coachem, Dorotą Dwernicką, która jest również trenerem biznesu. Sprawi, że nowe cele ku zdrowszemu życiu będą bardziej realne i prostsze do zrealizowania.

Nasze spotkanie uświetni także wizyta dr Joanny Kuschill-Dziurdy z Instytutu Medycyny Estetycznej MEDESTETIS, która opowie o wpływie wody nie tylko na stan zdrowia, ale także skóry. Nie lada atrakcją będzie prelekcja Macieja Stachaczyka z BodyTec Studio, który opowie o treningu, który trwa jedynie 20 minut.

Brzmi ciekawie? W takim razie koniecznie musisz przyjść i zobaczyć co się będzie działo. A to nie wszystkie atrakcje, jakich doświadczysz.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy „na wiosnę stawiają… na zdrowie i zmiany”, w piątek 17 marca 2017 roku o godz. 18:00 do Hotelu Atrium na ul. Krzywej 7 w Krakowie.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Będziemy jednak wdzięczne, jeśli potwierdzisz swoją obecność na adres konferencje@imageline.pl lub pod numerem telefonu 502 664 713.

Więcej na www.facebook.com/events/1739900439654573/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Na wiosnę stawiamy na zdrowie i zmiany
Zdrowie to dla nas temat numer jeden. Tematy z nim związane poruszamy już od ponad dziesięciu lat. Staramy się edukować, uświadamiać i namawiać do regularnych wizyt w gabinetach lekarskich. Tym razem postanowiłyśmy porozmawiać na temat stylu… i nie tylko.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe