Czwartek, 24 maja 2018r. Joanny, Zdenka, Zuzanny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Castrol EDGE i Szybcy i wściekli

Castrol EDGE, we współpracy z Universal Pictures i twórcami filmu Szybcy i wściekli 8, stworzył swój najbardziej ambitny i ekstremalny jak do tej pory Test Tytanu: TITANIUM ICE. Przygotowany przez Castrol EDGE krótki film z serii Testy Tytanu można zobaczyć jeszcze przed kinową premierą.
Najnowsze wyzwanie z serii Testów Tytanu oferuje fanom Szybkich i wściekłych wyjątkowy przedsmak wspaniałej akcji z kolejnej części, jednej z najdłuższych i najbardziej popularnych serii kinowych wszech czasów.

Podczas tego pierwszego na świecie pojedynku, uchwyconego w dziczy lodowatego krajobrazu Jukon w Kanadzie, gwiazda Michelle Rodriguez rzuca wyzwanie legendarnej kaskaderce Debbie Evans i jej imponującemu Jaguarowi F-Type 5.0 Supercharged V8 R AWD, wzmocnionemu olejem Castrol EDGE. Zadaniem jest pokonanie stworzonej w technologii mieszanej rzeczywistości armii czołgów, atomowych okrętów podwodnych, śmigłowców i rakiet. Wszystko to wśród wybuchów i pękającego lodu.

W celu wykreowania tak zaawansowanej rzeczywistości mieszanej, Castrol EDGE współpracował z ekspertami ze studia produkcyjnego UNIT9. Opracowano specjalny kask, łączący obrazy generowane komputerowo z realnym światem. Pozwoliło to na uzyskanie najbardziej intensywnych doświadczeń z jazdy, jakie można sobie wyobrazić. W mroźnym Teście Tytanu zapierający dech w piersiach świat mieszanej rzeczywistości ożywa przed oczami kaskaderki siedzącej za kierownicą potężnego Jaguara, jadącego po jednym z najbardziej niebezpiecznych terenów na naszej planecie.

Opisując swoje doświadczenia za kierownicą, kaskaderka Szybkich i wściekłych Debbie Evans powiedziała:

- Jazda samochodem w mieszanej rzeczywistości to jedno z najtrudniejszych wyzwań, z jakimi miałam do tej pory do czynienia. Castrol EDGE daje pewność potrzebną do przekraczania granic wytrzymałości – swojej i silnika. Dał mi tę siłę, której potrzebowałam, by przemierzyć tak niebezpieczny tor.

Pokonując lodowaty teren i omijając przeszkody w technologii mieszanej rzeczywistości, Evans musiała polegać wyłącznie na swoim instynkcie i mocy pojazdu smarowanego olejem Castrol EDGE, wzmocnionym TITANIUM FST™. Idealna współpraca kobiety i maszyny pozwoliła przekroczyć granice wytrzymałości jak nigdy dotąd w historii Testów Tytanu.

Vivek Rampal, Globalny Dyrektor ds. Marketingu działu Samochody i Motocykle firmy Castrol opowiada o współpracy:

 - Jesteśmy bardzo dumni ze współpracy z wytwórnią Universal Pictures przy produkcji Szybkich i wściekłych. To już kultowa seria, znana i lubiana na całym świecie. Od 2014 r. filmy z serii Testy Tytanu Castrol EDGE, dzięki wsparciu ekspertów i cenionych kierowców, obrazują przekraczanie kolejnych granic wytrzymałości człowieka i maszyny. Zainspirowani filmem Szybcy i wściekli 8 weszliśmy na zupełnie nowy poziom i stworzyliśmy TITANIUM ICE, nasz największy, najbardziej odważny i śmiały z Testów Tytanu. Jesteśmy przekonani, że TITANIUM ICE przypadnie do gustu kochającym samochody i jazdę widzom na całym świecie – jeszcze przed premierą filmu w kwietniu.

Film Szybcy i Wściekli 8 wejdzie do kin na całym świecie w kwietniu 2017 r.

O Szybcy i wściekli 8
Po sukcesie filmu Szybcy i wściekli 7, z 2015 roku, który przyniósł ponad 1,5 mld dolarów i jest szósty na liście najbardziej kasowych produkcji, nadchodzi kolejna część jednej z najbardziej popularnych serii wszech czasów: Szybcy i wściekli 8.

Teraz kiedy Dom i Letty spędzają miesiąc miodowy, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszta została oczyszczona z zarzutów ekipie wreszcie udało się znaleźć namiastkę normalnego życia. Wszystko się zmienia, kiedy tajemnicza kobieta (laureatka Oscara® Charlize Theron) wciąga Doma w świat zbrodni, z którego nie widać ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszyscy stawią czoła próbom, jakich do tej pory nie doświadczyli. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Berentsa nasza załoga przemierza świat, by powstrzymać chaos…i sprowadzić do domu tego, który uczynił ich rodziną.

W Szybkich i wściekłych 8 Vin Diesel ponownie występuje w towarzystwie gwiazdorskiej obsady, w której skład wchodzą: Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris „Ludacris” Bridges, Nathalie Emmanuel, Elsa Pataky i Kurt Russell. Oprócz Theron, w serii pojawią się po raz pierwszy Scott Eastwood oraz laureatka Oscara® Helen Mirren. Reżyserem filmu jest F. Gary Gray (Straight Outta Compton), a za produkcję ponownie odpowiedzialni są Neal H. Moritz, Michael Fottrell i Vin Diesel.

www.thefastandthefurious.com
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Castrol EDGE i Szybcy i wściekli
Castrol EDGE, we współpracy z Universal Pictures i twórcami filmu Szybcy i wściekli 8, stworzył swój najbardziej ambitny i ekstremalny jak do tej pory Test Tytanu: TITANIUM ICE. Przygotowany przez Castrol EDGE krótki film z serii Testy Tytanu można zobaczyć jeszcze przed kinową premierą.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe