Czwartek, 24 maja 2018r. Joanny, Zdenka, Zuzanny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wiwat młoda para! Ślubna kolekcja Axami

Tradycyjny czy w nowoczesnym stylu? Nieważne, jaki macie pomysł na ślub. Liczy się to, byście wspólnie go zaplanowali. Wówczas zapamiętacie ten dzień jako najpiękniejszy w życiu! W serialu „Przyjaciele” pada stwierdzenie, że kobiety planują swój ślub przez całe życie, a mężczyźni miesiąc przed uroczystością, albo… wcale. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że ceremonia ślubna wymaga czasochłonnych przygotowań i starannego dopracowania wszystkich szczegółów, a mężczyźni nie rozumieją szaleństwa na punkcie sukni ślubnej, nie pojmują też, dlaczego wybór kwiatów czy biżuterii jest dla kobiety tak ważny.

Nic dziwnego zatem, że niemal każdy facet woli oddać pole do popisu pannie młodej i pozwolić jej realizować swoje marzenie o idealnej uroczystości. Istnieje jednak sposób na to, by pan młody zechciał z większym zaangażowaniem włączyć się do ślubnych przygotowań. Wystarczy zacząć wspólne planowanie uroczystości od rzeczy, które są dla każdego mężczyzny czystą przyjemnością.

Z takiego założenia wyszła marka Axami, której najnowsza kolekcja bielizny ślubnej Royal Wedding zachwyci nie tylko pannę młodą, ale też jej przyszłego małżonka.

Co wyróżnia kolekcję Royal Wedding na tle propozycji innych marek? Panie z pewnością zwrócą uwagę na oryginalność i najwyższą jakość wykonania każdego projektu.

Plusem kolekcji ślubnej Royal Wedding jest również duża różnorodność modeli, dzięki czemu każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na to, jaki nosi rozmiar, czy jaki styl preferuje. Z kolei dla panów najistotniejszy będzie fakt, że bielizna marki Axami bezbłędnie podkreśla wszystkie atuty kobiecej sylwetki!

Pamiętajmy, że zgodnie z tradycją mężczyzna nie powinien oglądać swojej wybranki w sukni ślubnej przed uroczystością, gdyż przynosi to pecha. Na szczęście ten przesąd nie dotyczy bielizny, którą panna młoda będzie mieć na sobie w dniu ślubu.

Warto skorzystać z tej sposobności i wspólnie, bez pośpiechu, zastanowić się nad wyborem kompleciku, który w dyskretny sposób podkreśli urodę panny młodej!

Więcej na www.axami24.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wiwat młoda para! Ślubna kolekcja Axami
Tradycyjny czy w nowoczesnym stylu? Nieważne, jaki macie pomysł na ślub. Liczy się to, byście wspólnie go zaplanowali. Wówczas zapamiętacie ten dzień jako najpiękniejszy w życiu! W serialu „Przyjaciele” pada stwierdzenie, że kobiety planują swój ślub przez całe życie, a mężczyźni miesiąc przed uroczystością, albo… wcale.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe