Niedziela, 22 kwietnia 2018r. Łukasza, Kai, Nastazji
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

5 pomysłów na wiosenną randkę

Wiosna to czas, kiedy otwieramy się na świat, ludzi i nowe spotkania. To dobry moment na znalezienie tego jedynego lub tej jedynej i rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu. Kiedy już poczynimy pierwszy krok i otrzymamy numer telefonu od obiektu naszych westchnień, pojawia się kolejne pytanie.
Jak powinna wyglądać wiosenna pierwsza randka? Poniżej kilka przydatnych podpowiedzi.

Klasyczny scenariusz

Romantyczna restauracja zawsze sprawdza się na pierwszej randce. To świetny sposób na poznanie się i skonfrontowanie z rzeczywistością wyobrażeń o drugiej osobie. Połączenie wizyty w kawiarni z krótkim spacerem, także będzie świetnym pomysłem. Ten wariant polecamy tym, którzy znają się krótko i nie są pewni uczuć drugiej strony. Niezobowiązujące spotkanie w miejskim zgiełku sprawi, że nawet jeśli między wami nie zaiskrzy, będzie można łatwo się wycofać.

Dla aktywnych
Coraz częściej słyszy się o randkach, w trakcie których ludzie wspólnie biegają lub jeżdżą na rowerze. To ciekawe doświadczenie, pozwalające obserwować drugą osobę i nieco skrócić dystans. Należy jednak pamiętać, żeby tego typu randka była odpowiednio urozmaicona. Wybierając trasę biegową poszukaj romantycznych zakątków, a na trasie rowerowej zaplanuj też interesujące przystanki, podczas których zjecie coś smacznego i zwyczajnie trochę porozmawiacie. Ten typ scenariusza możne być bardzo ciekawy. Pamiętaj jednak, aby skonsultować go z drugą stroną.

Kameralne spotkanie w gronie znajomych
Jeśli nadal trochę obawiasz się pozostać sam na sam z obiektem swych westchnień, zaproponuj wspólne wyjście na kameralną imprezę: wernisaż, „domówkę” lub spotkanie z przyjaciółmi na mieście. Ten wariant sprawi, że będzie Ci trochę raźniej. Możliwe, że unikniesz niezręcznej ciszy, która zdarza się często na pierwszym spotkaniu, ale skoro macie wspólnych znajomych, to na pewno znajdą się wśród nich osoby, które potrafią rozkręcić nawet najbardziej drętwe spotkanie – warto zaryzykować.

Piknik
Świetnym rozwiązaniem, które będzie i romantyczne, i jednocześnie lekko niezobowiązujące jest piknik. Tego typu formuła spodoba się zwłaszcza tym, którzy są kreatywni i lubią wyzwania. Możesz też połączyć wyprawę rowerową z piknikiem za miastem. Podczas takiego spotkania możecie poznać nawzajem swoje kulinarne preferencje (każde z Was może zabrać kilka ulubionych dań, owoców, przekąsek), zagrać w ulubione gry planszowe albo posłuchać wspólnie muzyki czy śpiewu ptaków w plenerze.

Nietypowe miejsce

Jeśli chcesz, aby wasze spotkanie było nie tylko czasem, kiedy rozmawiacie i poznajecie się, ale również fajnym wydarzeniem, zaproponuj nietypową scenerię. Randka na ostatnim piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, wyprawa do wesołego miasteczka, rejs rowerem wodnym – im ciekawsze i bardziej nietypowe rozwiązanie, tym lepiej. Wybierając scenariusz takiego spotkania pamiętaj o tym, aby nie przestraszyć i nie zrazić do siebie osoby, którą chcesz zaprosić.

Wybranie miejsca i znalezienie pomysłu na pierwszą randkę jest bardzo ważne i zdradza wiele o zapraszającym. Ale przyjęcie lub odrzucenie danego scenariusza przez zaproszoną osobę, będzie dla ciebie pierwszą wskazówką o partnerze. Pamiętaj jednak o tym, żeby nie narzucać swojej woli i dbać o komfort drugiej osoby.

Jeśli wspólnie wybierzecie interesujący scenariusz, którego jeszcze nie praktykowaliście na swoich pierwszych randkach – będziecie mieli nowe, wspólne wspomnienia, a to świetny kapitał na start nowej znajomości.

Jak radzą sobie inni na pierwszej randce i jak sprawdza się formuła klasycznej randki w restauracji? Tego dowiesz się w czwartek o 20:40 na TVP2 w programie „Pierwsza randka”.  
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
5 pomysłów na wiosenną randkę
Wiosna to czas, kiedy otwieramy się na świat, ludzi i nowe spotkania. To dobry moment na znalezienie tego jedynego lub tej jedynej i rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu. Kiedy już poczynimy pierwszy krok i otrzymamy numer telefonu od obiektu naszych westchnień, pojawia się kolejne pytanie.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Dla mnie nietypowym miejscem na randkę był aerotunel w wielkopolsce. Nigdy wcześniej nikt mnie tam nie zabrał więc była to dla mnie nowość. Z takich romantyczniejszych randek to mój facet zrobił kolację w ogrodzie, gdzie stół był ładnie ozdobiony, wszędzie były kwiaty itd.
Anonim 2017-03-29 13:32:04


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe