Sobota, 21 wrzesnia 2019r. Darii, Mateusza, Wawrzyńca
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Edyta Skutnicka Liderem Biznesu 2017?

7 kwietnia w LOFT44 w Warszawie odbędzie się prestiżowa gala pod hasłem LIDERZY BIZNESU MŚP 2017. Event połączony będzie z premierą książki Ilony Adamskiej oraz 3. urodzinami magazynu Law Business Quality. Wśród nominowanych do nagrody jest Edyta Skutnicka, współwłaścicielka marki AXAMI.
- Jestem bardzo wzruszona i dumna otrzymując nominację w plebiscycie Liderów Biznesu 2017. Moja praca przynosi mi ogromną satysfakcję, a miarą mojego sukcesu jest nie tylko rosnąca popularność mojej marki, ale przede wszystkim uznanie w oczach klientek. Jest to oczywiście efekt ciężkiej pracy i zaangażowania – nie tylko mojego, lecz również zespołu fantastycznych ludzi, którzy mnie otaczają. Nominacja w konkursach takich, jak Liderzy Biznesu MŚP czy Podlasianka Roku 2016 uświadamia mi jak wielki sens ma to, co razem robimy i jak wielką jestem szczęściarą mogąc w życiu robić to, co kocham. - mówi Edyta Skutnicka.

Axami jest białostocką firmą zbudowaną na rodzinnej tradycji oraz umiłowaniu do szycia i projektowania. Założona w 1996 przez panią Edytę i jej mamę - panią Annę, do tej pory prężnie funkcjonuje i rozwija się, opierając swoją produkcję przede wszystkim na zaspokojeniu potrzeb klienta i wysokiej jakości produktach. 

- Produkty firmy Axami odznaczają się najwyższą jakością, nietuzinkowym wzorem i wysublimowanymi tkaninami europejskich producentów. Chcąc utrzymać konkurencyjność i zaprezentować się z jak najlepszej strony, firma uczestniczy w wielu plebiscytach, konkursach i pokazach, gdzie zdobywa liczne nagrody. Swoje produkty prezentuje w dopracowanych do perfekcji katalogach i podczas specjalnie zaaranżowanych sesjach zdjęciowych w egzotycznych miejscach. - mówi Edyta Skutnicka.

W trakcie Gali Liderów Biznesu 2017 redakcja magazynu LAW BUSINESS QUALITY przyzna również wyróżnienia dla gwiazd, które na co dzień angażują się w różnego rodzaju akcje charytatywne i społeczne. Wśród nominowanych są m.in. Paulina Holtz, Monika Zamachowska, Ola Mikołajczyk, Michał Malinowski, Urszula Dębska, Kamila Szczawińska oraz Leszek Stanek.

Podczas eventu odbędzie się pokaz mody m.in. Piotra Ciepała i marki AXAMI oraz występ gwiazdy Teatru Sabat – Jolanty Mrotek. Galę otworzy zwyciężczyni programu „Szansa na sukces” – Anna Hamela, która zabierze gości do Francji, śpiewając utwory nieśmiertelnej Édith Piaf.

Dziś w Białymstoku odbywa się Gala Podlasianka Roku 2016. Edyta Skutnicka i marka Axami została również nominowana do tego tytułu. Trzymamy kciuki!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Edyta Skutnicka Liderem Biznesu 2017?
7 kwietnia w LOFT44 w Warszawie odbędzie się prestiżowa gala pod hasłem LIDERZY BIZNESU MŚP 2017. Event połączony będzie z premierą książki Ilony Adamskiej oraz 3. urodzinami magazynu Law Business Quality. Wśród nominowanych do nagrody jest Edyta Skutnicka, współwłaścicielka marki AXAMI.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe