Wtorek, 17 lipca 2018r. Aleksego, Bogdana, Martyny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Mercure Fashion Night by Dorota Goldpoit

Wiosna to super czas, żeby pomyśleć o nowym wyglądzie oraz idealna okazja by poeksperymentować z modą! Po miesiącach przepełnionych stonowaną, jesienno-zimową kolorystyką każda kobieta z chęcią wybierze odważniejsze kolory. Z myślą o kobietach, Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto zaprosił do współpracy Dorotę Goldpoint.
Podczas Mercure Fashion Night 30 marca projektantka zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję na sezon wiosna/lato 2017 zatytułowaną SIŁA WOLNOŚCI. Wieczór poprowadziła Monika Zamachowska. Wśród gości obecni byli m.in. Karolina Szostak, dziennikarka i prezenterka oraz aktorka Anna Oberc znana z serialu „Singielka". O choreografię zadbał Jarek Szado.

W ubiegłym roku został zainaugurowany strategiczny projekt Mercure Fashion Night. Obejmuje on unikalne pokazy mody w hotelach, w harmonii z ludźmi i miejscami. Hotele Mercure to nowoczesne i piękne wnętrza i taka jest też moda, którą marka firmuje w oparciu o współpracę z popularnymi polskimi projektantami.

Pierwszy pokaz odbył się w Warszawie. Drugi miał miejsce 8 marca w Mercure Kraków Stare Miasto. Kolejne dwa już wkrótce w stolicy, w Mercure Grand Hotel oraz w Hotelu Mercure Centrum Warszawa.

- Współpracując z modą, podkreślamy nowoczesność naszego designu i brandu, ale też nieustannie myślimy o naszych gościach, bo dla nich to zawsze duża atrakcja - mówi Sylwia Gadomska Dyrektor Regionu Północnego Hoteli marki Mercure & Novotel.  - Zależy nam, żeby hotel tętnił życiem, stanowił miejsce, które z przyjemnością można odwiedzić, nie tylko będąc w podróży.

Polska projektantka Dorota Goldpoint zadedykowała najnowszą kolekcję kobietom aktywnym, które realizując swoje pasje i robiąc w życiu to, co kochają – są niezależne. Z myślą o każdej z nich i biorąc pod uwagę różne typy sylwetki, projektantka przygotowała propozycje na każdą okazję, zarówno zawodową jak i towarzyską.

SIŁA WOLNOŚCI to refleksja, która jest wyrazem przekonania, że kobieta wolna wewnętrznie to kobieta spełniona, zrealizowana a zatem PIĘKNA.Dla kobiet aktywnych zawodowo, powstała rozbudowana linia biznes, klasyczna i zarazem kobieca. Dominują w niej biel, granat oraz energetyzująca czerwień.

Projektantka nie zapomniała również o ponadczasowym ale i najbardziej eleganckim duecie black & white, który jest niezastąpiony w garderobie każdej kobiety bez względu na porę roku.

Z kolei w linii koktajlowej i wieczorowej zachwycają najmodniejsze w tym sezonie kolory. Są wśród nich m.in. ekstrawagancka i temperamentna mieszanka czerwieni i pomarańczy. Nie zabraknie też odważnej i soczystej fuksji, która wyparła modny zimą pudrowy róż. Teraz nosimy ją nie tylko na ustach, ale od stóp do głów.

- W mojej kolekcji używam tylko naturalnych tkanin, czyli jedwabi, szyfonów, organzy czy batystu. W wiosennej kolekcji jest też dużo muślinów. Przezroczystości i zwiewność to na pewno kluczowa cecha moich kolekcji. – podkreśla Dorota Goldpoint. - To, co dodatkowo wyróżnia wybrane modele to złoty Flaming - symbol wschodzącego słońca i odrodzenia. To idealny motyw na początek wiosny. Zdaniem projektantki uosabia on kobiecą wrażliwość i delikatność.

Markę Mercure określają: pasja do najwyższej jakości, dbałość o szczegół i umiejętność eksponowania tego, co najlepsze z lokalnych środowisk.

- Moda łączy piękno ruchu, fantazję i bogactwo wzornictwa z wytrzymałością i złożonością architektury. To naprawdę potężna forma sztuki. Na tym polega nasza moc autoekspresji. Chcemy tę moc łączyć bezpośrednio z marką hoteli Mercure – podkreśla Sylwia Gadomska Dyrektor Regionu Północnego Hoteli marki Mercure & Novotel. - Mercure Fashion Night by Dorota Goldpoint to inauguracja stworzonego przez nas konceptu opartego na tej filozofii.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Mercure Fashion Night by Dorota Goldpoit
Wiosna to super czas, żeby pomyśleć o nowym wyglądzie oraz idealna okazja by poeksperymentować z modą! Po miesiącach przepełnionych stonowaną, jesienno-zimową kolorystyką każda kobieta z chęcią wybierze odważniejsze kolory. Z myślą o kobietach, Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto zaprosił do współpracy Dorotę Goldpoint.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe