Czwartek, 7 lipca 2022r. Estery, Kiry, Rudolfa
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wiosenna Lista Przebojów Planety Kobiet

Przypominamy o trwającym plebiscycie na 10 największych przebojów Wojciecha Młynarskiego wybieranych przez naszych czytelników, widzów ATV i MTV24.TV i słuchaczy ONE.FM. Partnerem plebiscytu jest NESTIA – Odszkodowania. Dla wszystkich oddających głosy przygotowaliśmy 20 wyjątkowych zestawów nagród.
Ich sponsorami jest Muzeum Figur Woskowych Kraków oraz NESTIA - Odszkodowania.

Głosy wysyłamy do 10 kwietnia na adres mmp@poczta.fm

Finał plebiscytu połączony będzie z wręczeniem statuetlki na ręce firmy fonograficznej Warner Music Poland, wydawcy "Złotej Kolekcji" - WOJCIECH MŁYNARSKI.

35 lat na Muzycznej Scenie

KAPITAN NEMO

Wielki powrót - nowa płyta (jesień 2017). Jubileusz i plebiscyt TOP 5 KAPITAN NEMO.

Wybieramy 5 największych przebojów z całej dotychczasowej kariery tego niezatapialnego i ciągle fascynującego artysty. Któż nie pamięta mega przeboju „Twoja Lorelie” czy „Elektroniczna Cywilzacja”? Przeboje, które są po prostu nieśmiertelne!

Wybieramy „5” ulubionych przebojów naszego jubilata. Głosy prosimy przesyłać do 25 kwietnia 2017 na adres: mmp@poczta.fm

Bogdan Gajkowski (Kapitan Nemo) spotka się z fanami na urodzinowym recitalu  i wręczeniu „Złotej Nuty” – Nestia Mecenas Kultury z 9 maja w salach hotelu Sasanka w Szklarskiej Porębie. Wśród osób głosujących na TOP 5 KAPITAN NEMO zostanie rozlosowanych dziesięć dwuosobowych zaproszeń na to specjalne spotkanie.

Kapitan Nemo – Bogdan Gajkowski jest przedstawicielem elektronicznej odmiany rocka. Uznawany jest za prekursora stylu new romantic i electro w Polsce. Urodził się w Warszawie, jest absolwentem Wydziału Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Zadebiutował pod własnym nazwiskiem singlem „Dzieci muzyki”, wydanym przez Tonpress. Prowadził pierwszy w Polsce zespół soulowy, o nazwie Magiczna Maszyna.

Pod pseudonimem „Kapitan Nemo” wystartował singlem Elektroniczna cywilizacja. Utwory takie jak „S.O.S dla planety”, „Zimne kino”, „Twoja Lorelei” stały się przebojami. Największe hity Artysty zostały wydane przez Sonic pod nazwą: „The Best Of Kapitan Nemo” Kapitan Nemo koncertował na terenie całej Polski. Brał udział w Festiwalu Opolskim i Sopockim. Jego utwory gościły na listach przebojów, także za granicą (Francja, Australia).

Ostatni koncert, przed kilkuletnią przerwą odbył się w 1992 roku w Nowym Jorku. Potem nastąpił kilkuletni okres pracy kompozytorskiej i producenckiej. W tym czasie Gajkowski zajmował się pisaniem muzyki ilustracyjnej i reklamowej. Jest kompozytorem przebojów Izabeli Trojanowskiej – „Brylanty” i „Nic naprawdę”, z albumu „Układy” oraz trzech utworów, które znajdą się na nowej płycie Wokalistki. W maju 2002 roku powrócił na rynek, z płytą „Wyobraźnia”, która została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków. Pochodzą z niej 2 przebojowe single: „Na co czekasz” i „Zabierasz moje sny”, do których zostały nakręcone teledyski.

W połowie 2005 ukazały się dwie składanki z nagraniami Kapitana Nemo: Indiana (z reklamy firmy Kamis) – „I Love TV Adverts” (Sony BMG) oraz „Butelki z benzyną i kamienie” (z repertuaru Cool Kids Of Death) „Muzyka łączy Pokolenia” (Fonografika). Bogdan Gajkowski na zaproszenie Roberta Chojnackiego wziął udział w Saxophonic Tour 2007.

Na rynku są cały czas obecne trzy płyty z serii „The Best Of”: „The Best – Cywilizacja – Kapitan Nemo” (MTJ), „The Best Of – Kapitan Nemo” (Sonic Records), „Złota Kolekcja – Kapitan Nemo – Twoja Lorelei” (Warner). Kapitan Nemo współpracuje od kilku lat z tym samym składem załogi i zespół ten jest bardzo wysoko oceniany przez publiczność i krytyków muzycznych.

NaListę Przebojów zapraszają: DEE JAY MIX CLUB, ONE RECORDS, MAGIC RECORDS, SONY MUSIC POLSKA i ONE.FM. 

TOP 10 NESTIA HITS (https://www.facebook.com/nestiaodszkodowania/?fref=ts) not: 156 / 157 z dnia: 02.04. / 04.04. 2017 r.


1. Alone – Alan Walker
2. Sumeme La Radio – Enrique Iglesias
3. Where The Revolution – Depeche Mode
4. Animal – Alvaro Soler
5. Magic Symphony – C-Bool
6. Limbo – Yello
7. Move Your Body – SIA
8. Aphrodite – Kamaliya
9. Moonlight Shadow 2K17 – Empyre Ones & Enerdizer (NOWOŚĆ)
10. Connected – ATB & Andrew Rayel (NOWOŚĆ)

TOP 10 ONE FM (https://www.facebook.com/One1FM/?fref=ts) not: 156 / 157  z dnia: 02.04 / 04.04.2017 r.

1. Tańcz i skacz – EGO
2. Moje złotko – Blue Box
3. Ty – Senzy Boyz
4. Kocham ją - Petrus
5. A ty nie wierz – Mega Dance
6. Jej piękne ciało – Taste
7. Mister Miłości – Marcin Kłosowski
8. Jak z obrazka – Meffis
9. Rakieta – Wiszu (NOWOŚĆ)
10. Ciebie mi potrzeba – Dejw (NOWOŚĆ)

TOP10 PL SASANKA SPA RESORT (https://www.facebook.com/Hotel-Sasanka-219080531460515/?fref=ts) not: 156 / 157 z dnia: 02.04. / 04.04. 2017 r.

1. Skos – Izabela Trojanowska
2. Ruchome wydmy – Beata Kozidrak
3. Spojrzeć w oczy Twoje – Yugine
4. Akapit – Lemon
5. Iluzja – Pectus
6. O Pani! – Grzegorz Hyży
7. Po niej – Cugowscy
8. Powiedz że to życie – Nikos Rusketos & Orfeusz
9. Nie chcę cię obchodzić – Anna Wyszkoni (NOWOŚĆ)
10. Dobrego dnia – Jula (NOWOŚĆ)

Partnerem Listy Przebojów jest Muzeum Figur Woskowych
Kraków, Rynek Główny 34
https://www.facebook.com/poloniawaxmuseum/?fref=ts

Opracował: Sebastian Małaczek, ONE FM, ONE RECORDS
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 4,88
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wiosenna Lista Przebojów Planety Kobiet
Przypominamy o trwającym plebiscycie na 10 największych przebojów Wojciecha Młynarskiego wybieranych przez naszych czytelników, widzów ATV i MTV24.TV i słuchaczy ONE.FM. Partnerem plebiscytu jest NESTIA – Odszkodowania. Dla wszystkich oddających głosy przygotowaliśmy 20 wyjątkowych zestawów nagród.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Fajnie że macie mecenasa kultury NESTIA wybiorę się do Szklarskiej Poręby na Kapitana Nemo
Karolina 2017-04-05 09:47:08
100 lat dla Kapitana Nemo
Witek 2017-04-05 09:46:12
Powodzenia dla Kapitana Nemo
Urszula 2017-04-04 21:38:10
Kapitan Nemo gratulacje .
aneta 2017-04-04 19:54:41
Hotel SASANKA super pomysł z tymi koncertami , szkoda że tak daleko jesteście a takie super plany. :) KAPITAN NEMO już 35 lat ? ale czas leci
Patrycja z Warszawy 2017-04-04 14:33:02
Brawo NESTIA !!!! dobrze że wspieracie "Złotą Nutę" , KAPITAN NEMO THE BEST !!
Jarek 2017-04-04 14:17:42


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe