Niedziela, 27 maja 2018r. Amandy, Jana, Juliana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Warsztaty dla przyszłych rodziców

Już 22-go kwietnia spotykamy się na warsztatach dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem”. Tym razem gościem specjalnym będzie Agnieszka Maciąg - aktorka, modelka, matka. Oczekujecie dziecka? Zapraszamy na spotkanie! Zapisy na portalu Familie.pl trwają.
Na warsztatach organizowanych przez portal dla rodziców Familie.pl otrzymacie wiele cennych rad od Ekspertów takich jak pediatra, położna czy konsultantka medyczna. Oswoicie swoje strachy związane z rodzicielstwem, dzięki czemu łatwiej będzie Wam przygotować się do roli rodziców. 

Agnieszka Maciąg - znana dziennikarka, pisarka, modelka i aktorka oraz spełniona mama dwójki dzieci podzieli się z nami swoim doświadczeniem macierzyńskim. Pediatra dr Joanna Gzik opowie o naturalnych metodach leczenia w czasie ciąży oraz o łagodzeniu dolegliwości u niemowląt. Konsultantka medyczna Greta Chojnacka powie na czym polega bankowanie krwi pępowinowej i jakie korzyści daje. Fotograf Agnieszka Różycka- Świątek pokaże jak uchwycić najpiękniejsze chwile w Waszym życiu, a Małgorzata Woźniak podpowie jak się odżywiać i uzupełniać bardzo częste w ciąży niedobory żelaza. 

Jak zwykle przygotowaliśmy także ciekawe konkursy, w których do wygrania będą wspaniałe nagrody m.in. zestaw kosmetyków od allerco®, produkty do pielęgnacji włosów Pilomax oraz vouchery o wartości 600zł. do wykorzystania w PBKM. Ponadto wyprawka niespodzianka dla każdej przyszłej mamy i atrakcyjne książki – gwarantowane.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale z uwagi na atrakcje, Waszą wygodę i upominki dla mam lista gości jest ograniczona.

Zapraszamy do rejestracji na www.Familie.pl: -> Warsztaty dla kobiet w ciąży: http://wciazy.familie.pl/warsztaty

Więcej o warsztatach znajdziecie tutaj: http://wciazy.familie.pl/artykul/Bezplatne-warsztaty-dla-przyszlych-rodzicow-w-Warszawie-DOLACZ,11871,1.html 

22 kwietnia, godz. 11:00 
Warszawa – sala POD OKIEM,
ul. Grójecka 79 (Ochota)


Do zobaczenia na warsztatach!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Warsztaty dla przyszłych rodziców
Już 22-go kwietnia spotykamy się na warsztatach dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem”. Tym razem gościem specjalnym będzie Agnieszka Maciąg - aktorka, modelka, matka. Oczekujecie dziecka? Zapraszamy na spotkanie! Zapisy na portalu Familie.pl trwają.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe