Sobota, 21 wrzesnia 2019r. Darii, Mateusza, Wawrzyńca
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Gwiazdy na urodzinach magazynu

7 kwietnia w klubie LOFT44 odbyły się urodziny magazynu LAW BUSINESS QUALITY połączone z premierą książki Ilony Adamskiej pt. „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko”. Podczas eventu nagrodzono także gwiazdy, które na co dzień angażują się w działalność charytatywną.
Na imprezie, która zgromadziła prawie 200 osób, pojawiło się sporo znanych i lubianych twarzy. Wśród nich wypatrzyliśmy m.in. Monikę Zamachowską, Leszka Stanka, Olę Mikołajczyk, Kasię Paskudę, Anię Powierzę, Paulinę Holzt czy Ulę Dębską oraz blogerkę modową Magdalenę Antosiewicz

Wieczór pełen był atrakcji i niespodzianek. Imprezę otworzyła zwyciężczyni programu „Szansa na sukces” Anna Hamela, zaś główną gwiazdą wieczoru była aktorka i wokalistka Teatru Sabat Jolanta Mrotek. Piękna gwiazda zaśpiewała energetyczne utwory pochodzące z repertuaru słynnego zespołu ABBA. 

W trakcie wydarzenia odbył się pokaz białostockiej marki bieliźnianej AXAMI, częstochowskiego projektanta mody Piotra Ciepała oraz firmy JEWELS&CO. Na sam koniec goście zostali zaproszeni na pyszny urodzinowy tort od Anny Sowy, degustację wybornych portugalskich win od firmy ATLANTIKA oraz poczęstunek przygotowany przez firmę DIETERING.COM i SWEET ART by Zuzanna Łyczkowska.

Impreza połączona była z wręczeniem nagród dla prężnie rozwijających się firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Nagrodzono 23 firmy z całej Polski, nadając im tytuł LIDERA BIZNESU MŚP 2017. Redakcja przyznała także statuetki znanym gwiazdom, które na co dzień wspierają ciekawe inicjatywny społeczne i charytatywne. Nagrodzono m.in. Ryszarda Rembiszewskiego, Ulę Dębską, Kamilę Szczawińską, Monikę Zamachowską, Paulinę Holtz, Olę Mikołajczyk, Michała Malinowskiego, Paulinę Drażbę i Leszka Stanka

Piątkowy event to również premiera książki Ilony Adamskiej, właścicielki Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D.MEDIA pt. „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko”. 

– „W realu i w sieci” to najbardziej wszechstronna sesja coachingowa, jaką bez wielkich nakładów finansowych może sobie zafundować każda z nas. To książka, która pomaga zrozumieć mechanizmy rządzące światem mediów i biznesu oraz wskazuje na cechy, które prowadzą do wzmocnienia poczucia własnej wartości i zwiększenia niezależności na wielu polach. To inspirujące wywiady z ludźmi sukcesu, a także z kilkoma gwiazdami, które spotkałam na swojej drodze, przygotowując materiały do „Imperium Kobiet”. Wśród nich można znaleźć m.in. Beatę Tyszkiewicz, Emiliana Kamińskiego, Anię Wyszkoni 
– mówi Ilona Adamska, autorka.

– Książka kierowana jest głównie do kobiet, ale może być także cennym źródłem informacji dla panów. Pisana w niezwykle osobisty sposób, w formie dziennika – stanowi swoiste kompendium wiedzy na temat tego, jak budować relacje z mediami, jak budować związki i jak znosić… hejt. Ilona Adamska cytuje słynnych mówców motywacyjnych, reklamuje i promuje swoje ulubione pozycje książkowe. Polecam i zachęcam do lektury – dodaje Anna Gardyniak, redaktorka książki. 

Książka od poniedziałku do nabycia na www.multistore24.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Gwiazdy na urodzinach magazynu
7 kwietnia w klubie LOFT44 odbyły się urodziny magazynu LAW BUSINESS QUALITY połączone z premierą książki Ilony Adamskiej pt. „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko”. Podczas eventu nagrodzono także gwiazdy, które na co dzień angażują się w działalność charytatywną.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe