Czwartek, 21 czerwca 2018r. Alicji, Alojzego, Rudolfa
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Ilona Adamska wydała nową książkę!

Czym dla współczesnej kobiety jest poczucie spełnienia? Dla wielu z nas to błyskotliwa kariera i odniesienie sukcesu na polu zawodowym. Dla innych udany związek i szczęśliwe życie rodzinne. Spróbujmy jednak połączyć obie te sfery. Czy w dzisiejszym, świecie osiągnięcie harmonii jest w ogóle możliwe?
Moja najnowsza książka "W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko" dowodzi, że tak! Kluczem do osiągnięcia tego stanu jest jednak szeroko pojmowana niezależność. Dlaczego właśnie ta cecha? Dzięki niej bez wahania głosimy swoje poglądy, realizujemy zamierzone cele, stawiamy czoło nowym wyzwaniom, budujemy silny i trwały związek, który przetrwa niejedną burzę. Niezależność daje zatem siłę, która pozwala realizować się na wielu polach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Znakomitym przykładem ilustrującym tę tezę są rozmowy z nieprzeciętnymi kobietami, które zaprosiłam do współpracy przy Imperium Kobiet, a które zaprezentowałam raz jeszcze na łamach niniejszej książki (wśród nich m.in. Beata Tyszkiewicz, Ania Wyszkoni czy Monika Zamachowska). Ich zwierzenia i przemyślenia są niczym drogowskaz w dzisiejszym świecie pełnym chaosu informacyjnego.

Nie mniej ważną częścią mojej kolejnej książki są porady i opinie ekspertów: coachów, trenerów biznesu, psychologów. Wśród nich takie nazwiska jak Konrad Gaca, Alex Barszczewski, Ania Urbańska, Kasia Malinowska czy Piotr Cieszewski. Duża różnorodność poruszanych tematów sprawia, że „W realu i w sieci” to najbardziej wszechstronna sesja coachingowa, jaką bez wielkich nakładów finansowych może sobie zafundować każda z nas.

Ogromnym źródłem wiedzy będzie dla Was także ta część książki, która pomaga zrozumieć mechanizmy rządzące światem mediów i biznesu oraz wskazuje na cechy, które prowadzą do wzmocnienia poczucia własnej wartości i zwiększenia niezależności na wielu polach.

Książka „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko" to imponująca dawka inspiracji i wskazówek, dzięki którym biznesowy wizerunek każdej z nas może być bardziej przekonujący, a życie osobiste - bardziej satysfakcjonujące. O tym, w jaki sposób wykorzystasz tę wiedzę, decydujesz jednak Ty, droga Czytelniczko.

Życzę owocnej lektury!

Ilona Adamska
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Ilona Adamska wydała nową książkę!
Czym dla współczesnej kobiety jest poczucie spełnienia? Dla wielu z nas to błyskotliwa kariera i odniesienie sukcesu na polu zawodowym. Dla innych udany związek i szczęśliwe życie rodzinne. Spróbujmy jednak połączyć obie te sfery. Czy w dzisiejszym, świecie osiągnięcie harmonii jest w ogóle możliwe?
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe