Czwartek, 24 maja 2018r. Joanny, Zdenka, Zuzanny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Bielizna AXAMI zachwyciła gości gali

W miniony piątek w modnym lokalu LOFT 44 odbyły się 3. urodziny Law Business Quality. Wśród prawie 200 gości, pojawiło się sporo znanych i lubianych twarzy. Wśród nich m.in. Monika Zamachowska, Leszek Stanek, Ania Powierza, Paulina Holzt, Ryszard Rembiszewski, Aleksandra Mikołajczyk, Magdalena Antosiewicz i Ula Dębska.
Wieczór pełen był atrakcji i niespodzianek. Imprezę otworzyła zwyciężczyni programu „Szansa na sukces” Anna Hamela, zaś główną gwiazdą wieczoru była aktorka i wokalistka Teatru Sabat Jolanta Mrotek.

W trakcie wydarzenia odbył się pokaz bielizny marki AXAMI. Modelki na wybiegu podziwiali dziennikarze m.in. z Polsat Cafe, TVP, TVP Polonia, małopolskiej telewizji MTV24.TV oraz Radia Kolor i Radia ONE FM.

Bielizna polskiej marki Axami od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach sprzedaży, co jest najlepszym dowodem na to, że Polki pokochały te wyjątkowe projekty! Oferta Axami jest niezwykle bogata i zróżnicowana. Każda kobieta - zarówno wielbicielka klasycznej elegancji, czy delikatnych i subtelnych wzorów, jak i zmysłowa kusicielka ceniąca bardziej odważne propozycje, znajdzie tu swój wymarzony komplecik czy koszulkę.

- Marka Axami istnieje od niemal dwudziestu lat i od samego początku była firmą rodzinną. Pragnienie tworzenia, umiejętność projektowania kreacji zarazem pięknych, funkcjonalnych i przyjaznych damskiemu ciału to cechy rodzinne, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Rodzinną tradycją jest szycie – praktyczna realizacja kobiecych marzeń.
 - wyjaśnia w wywiadzie dla Obcasy Podlasia Edyta Skutnicka, współwłaścicielka marki. 

- To był świetny pokaz. Piękne, seksowne modelki, idealnie dobrana muzyka i ... oszałamiająca bielizna. - mówi Piotr Cybuch, uczestnik eventu. 

- Zakochałam się w bieliźnie AXAMI od pierwszego wejrzenia. Mam już na swojej liście zakupowej 2 modele z pokazu. Na pewno kupię. - dodaje Lena, gość wydarzenia. 

Inspiracji szukaj na www.axami24.pl 

fot. Piotr Wroniewicz 
 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Bielizna AXAMI zachwyciła gości gali
W miniony piątek w modnym lokalu LOFT 44 odbyły się 3. urodziny Law Business Quality. Wśród prawie 200 gości, pojawiło się sporo znanych i lubianych twarzy. Wśród nich m.in. Monika Zamachowska, Leszek Stanek, Ania Powierza, Paulina Holzt, Ryszard Rembiszewski, Aleksandra Mikołajczyk, Magdalena Antosiewicz i Ula Dębska.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe