Niedziela, 22 kwietnia 2018r. Łukasza, Kai, Nastazji
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wiosenna Lista Przebojów Planety Kobiet

35 lat na muzycznej scenie. KAPITAN NEMO! Wielki powrót, nowa płyta (jesień 2017), jubileusz i plebiscyt TOP 5 KAPITANA NEMO. Wybieramy pięć największych przebojów z całej dotychczasowej kariery tego niezatapialnego i ciągle fascynującego artysty. Czekamy na Wasze głosy!
Któż nie pamięta przeboju Twoja Lorelie lub Elektroniczna Cywilzacja”? Przeboje, które cały czas brzmią aktualnie.

Wraz z naszymi słuchaczami i czytelnikami wybieramy „5” ulubionych przebojów naszego jubilata. Głosy prosimy przesyłać do 25 kwietnia na adres mmp@poczta.fm

Bogdan Gajkowski (Kapitan Nemo) spotka się ze swoimi fanami na urodzinowym recitalu i wręczeniu „Złotej Nuty” (Nestia Mecenas Kultury) 9 maja w salach hotelu Sasanka w Szklarskiej Porębie. „Złotą Nutę 2017" dla Gajkowskiego za całokształt pracy artystycznej wręczy Krzysztof Szewczyk - przedstawiciel filmy NESTIA – Odszkodowania (partner jubileuszu Kapitana Nemo).

Wśród osób głosujących na TOP 5 KAPITANA NEMO zostanie rozlosowanych dziesięć podwójnych zaproszeń na to specjalne spotkanie.

O artyście:

Kapitan Nemo – Bogdan Gajkowski jest przedstawicielem elektronicznej odmiany rocka. Uznawany jest za prekursora stylu new romantic i electro w Polsce. Urodził się w Warszawie, jest absolwentem Wydziału Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Zadebiutował pod własnym nazwiskiem singlem „Dzieci muzyki”, wydanym przez Tonpress. Prowadził pierwszy w Polsce zespół soulowy, o nazwie Magiczna Maszyna.

Pod pseudonimem „Kapitan Nemo” wystartował singlem Elektroniczna cywilizacja. Utwory takie jak „S.O.S dla planety”, „Zimne kino”, „Twoja Lorelei” stały się przebojami. Największe hity Artysty zostały wydane przez Sonic pod nazwą: „The Best Of Kapitan Nemo” Kapitan Nemo koncertował na terenie całej Polski.

Brał udział w Festiwalu Opolskim i Sopockim. Jego utwory gościły na listach przebojów, także za granicą (Francja, Australia). Ostatni koncert, przed kilkuletnią przerwą odbył się w 1992 roku w Nowym Jorku. Potem nastąpił kilkuletni okres pracy kompozytorskiej i producenckiej. W tym czasie Gajkowski zajmował się pisaniem muzyki ilustracyjnej i reklamowej.

Jest kompozytorem przebojów Izabeli Trojanowskiej – „Brylanty” i „Nic naprawdę”, z albumu „Układy” oraz trzech utworów, które znajdą się na nowej płycie Wokalistki.

W maju 2002 roku powrócił na rynek, z płytą „Wyobraźnia”, która została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków. Pochodzą z niej 2 przebojowe single: „Na co czekasz” i „Zabierasz moje sny”, do których zostały nakręcone teledyski. W połowie 2005 ukazały się dwie składanki z nagraniami Kapitana Nemo: Indiana (z reklamy firmy Kamis) – „I Love TV Adverts” (Sony BMG) oraz „Butelki z benzyną i kamienie” (z repertuaru Cool Kids Of Death) „Muzyka łączy Pokolenia” (Fonografika).

Bogdan Gajkowski na zaproszenie Roberta Chojnackiego wziął udział w Saxophonic Tour 2007. Na rynku są cały czas obecne trzy płyty z serii „The Best Of”: „The Best – Cywilizacja – Kapitan Nemo” (MTJ), „The Best Of – Kapitan Nemo” (Sonic Records), „Złota Kolekcja – Kapitan Nemo – Twoja Lorelei” (Warner).

Kapitan Nemo współpracuje od kilku lat z tym samym składem załogi i zespół ten jest bardzo wysoko oceniany przez publiczność i krytyków muzycznych.

MUZYCZNA WIOSNA 2017 „Planeta Hitów” w Hotel Sasanka – Szklarska Poręba

Już dziś zapraszamy na koncerty: Krist Van D, Kapitana Nemo, Sonitus,  Izabeli Trojanowskiej, Sweet Boys, Artura Gotza oraz wieczór autorski Ilony Adamskiej, która kilka dni temu wydała książkę pt. "W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko". Ponadto szykujemy dla Was uroczystą galę i wręczenie nagród „Dobre Bo Zdrowe” oraz „Osobowości Roku”.

W Szklarskiej Porębie przyznamy „Kryształową Kamerę” za film w reżyserii Andrzeja Tarkowskiego – Kiliszowskiego pt. „Zamach na Państwo” – Niewygodny Waszkiewicz. Płyta DVD z filmem, która wydana zostanie nakładem ONE RECORDS i NESTIA swą premierę będzie miała 16 maja.

Na Listę Przebojów zapraszają: DEE JAY MIX CLUB, ONE RECORDS, MAGIC RECORDS, SONY MUSIC POLSKA i ONE.FM

TOP 10 NESTIA HITS (https://www.facebook.com/nestiaodszkodowania/?fref=ts) not: 158 / 159  z dnia: 07.04 / 12.04. 2017 r.


1. Alone – Alan Walker
2. Sumeme La Radio – Enrique Iglesias
3. Animal – Alvaro Soler
4. Where The Revolution – Depeche Mode
5. Magic Symphony – C-Bool
6. Moonlight Shadow 2K17 – Empyre One & Enerdizer
7. Connected – ATB & Andrew Rayel
8. Move Your Body – SIA
9. Unstable – Zak Abel (NOWOŚĆ)
10. Solo Dance – Martin Jensen (NOWOŚĆ)

TOP 10 ONE FM (https://www.facebook.com/One1FM/?fref=ts) not: 158 / 159  z dnia: 07.04 / 12.04. 2017 r.

1. Kochaj ją - Petrus
2. Moje złotko – Blue Box
3. Tańcz i skacz – Ego
4. Ty – Senzy Boyz
5. Mister miłości – Marcin Kłosowski
6. Rakieta – Wiszu
7. Jak z obrazka – Meffis
8. Ciebie mi potrzeba – Dejw
9. Jej piękne ciało – Taste
10. Tylko Ciebie teraz chcę – Seet Boys (NOWOŚĆ)

TOP10 PL SASANKA SPA RESORT (https://www.facebook.com/Hotel-Sasanka-219080531460515/?fref=ts) not: 158 / 159 z dnia: 07.04. / 12.04. 2017 r.

1. Skos – Izabela Trojanowska
2. Ruchome wydmy – Beata Kozidrak
3. Akapit – Lemon
4. Spojrzeć w oczy Twoje – Yugine
5. Nie chcę cię obchodzić – Anna Wyszkoni
6. O Pani ! – Grzegorz Hyży
7. Dobre dni – Jula
8. Powiedz że to … - Nikos Rusketos & Orfeusz
9. Nudzę Cię – Patryk Kumór (NOWOŚĆ)
10. Zagadka - Lamberry (NOWOŚĆ)

Planeta Kobiet poleca:
Muzeum Figur Woskowych
Kraków, Rynek Główny 34
https://www.facebook.com/poloniawaxmuseum/?fref=ts

Opracował: Sebastian Małaczek, ONE FM, ONE RECORDS
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wiosenna Lista Przebojów Planety Kobiet
35 lat na muzycznej scenie. KAPITAN NEMO! Wielki powrót, nowa płyta (jesień 2017), jubileusz i plebiscyt TOP 5 KAPITANA NEMO. Wybieramy pięć największych przebojów z całej dotychczasowej kariery tego niezatapialnego i ciągle fascynującego artysty. Czekamy na Wasze głosy!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Glosuję na Izę Trojanowską i jej boski "SKOS" , zaproście artystkę do Sasanki w Szklarskiej Porębie . Będę tam w czerwcu
Hubert 2017-04-13 19:37:00
Polecam SASANKĘ :) super hotel , byłem tam w Boże Narodzenie , super miejscówka a teraz jeszcze tak tam koncertuje Planeta Kobiet :)
Andrzej z rodziną  2017-04-13 11:11:44
Brawo Szklarska Poręba , fajne koncerty tej wiosny , gdzie Planeta Kobiet będzie tego lata ?
Anita z Warszawy 2017-04-12 21:00:28


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe