Niedziela, 22 kwietnia 2018r. Łukasza, Kai, Nastazji
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Celtic Gladiator 12 w maju w Londynie

20-go maja odbędzie się kolejna edycja gali Celtic Gladiator. Tym razem impreza Celtic Gladiator 12 ponownie trafi do Londynu, gdzie w kameralnej hali Civic Hall przy Blackshots Lane (Essex) widzowie obejrzą kilkanaście ciekawych walk na zasadach MMA a także wprowadzone niedawno do programu organizacji pojedynki w formule K-1.
Irlandzka organizacja, której właścicielem jest mieszkający w Irlandii polski biznesmen Albert Jarzębak, konsekwentnie daje szanse naszym zawodnikom. Nie inaczej będzie w Londynie, gdzie w jednej z planowanych walk o pas kategorii piórkowej walczyć będzie nasz rodak Leszek Krakowski (10-1). Nazwisko jego rywala poznamy już w najbliższych dniach.

Nie jest on jedynym Polakiem, bowiem karta walk pełna będzie nazwisk naszych rodaków. Oczywiście głównie zawodników mieszkających w Wielkiej Brytanii, jak weterani MMA: Przemysław Mysiala (20-9) Tomasz Czerwiński (9-13), doświadczony Radosław Dziabkowski (2-3) czy debiutujący Adam Chętnik (0-0). Będą oni mierzyć się z rywalami z Anglii, USA, Kanady, Brazylii, Litwy czy innych krajów.

Celtic Gladiator idąc z duchem czasu wprowadza na swojej arenie także walki kobiet. W dwóch pojedynkach kickboxerskich na zasadach K-1 zmierzą się ze sobą zawodniczki z Polski i Portugalii jak Katarzyna Twardowska i Filipa Mourão, oraz Australii i Anglii: Gemma Montefiore i Cill Wan.

Warto przypomnieć, iż na arenie Celtic Gladiator wykuwały swój kunszt największe gwiazdy MMA na świecie jak mistrz UFC Conor McGregor, mistrzowie KSW Artur Sowiński i Krzysztof Kułak, znani zawodnicy UFC Artem Lobov, oraz Piotr Hallmann, trzykrotny zdobywca wyróżnień w UFC. W ubiegłym roku organizacja przeprowadziła dwie gale w Londynie (CG 10) i Krakowie (CG 11). W tym mierzy w co najmniej trzy eventy, w Anglii, USA i Polsce.

Poniżej wstępna karta walk:

Adam Chętnik (Polska) vs Dom Colossus (Anglia)
Tomasz Czerwinski (Polska) vs Chooper (Anglia)
Przemysław Mysiala (Polska) vs TBA
Dom Clark vs. TBA
Leszek Krakowski (Polska) vs TBA
Radosław Dziabkowski (Polska) vs TBA
Merhrdad Janzemini (Iran) vs TBA
Luciano Zampieri (Brazylia) vs Arunas Andriuskevicius (Litwa)
Katarzyna Twardowska (Polska) vs Filipa Mourão (Portugalia)
Gemma Montefiore (Australia) vs Cill Wan (Anglia)

W trakcie Londyjskiej Gali zostanie wręczona specjalna nagroda „Charakterni w Sporcie”, którą wręczą patroni medialni tej emocjonującej gali m.in. Planeta Kobiet, ONE.FM, Czytelnicy i widzowie ogłoszonego plebiscytu na najbardziej „Charakternego” zawodnika gali.

Statuetkę ufundowałi:
NESTIA ODSZKODOWANIA https://www.facebook.com/nestiaodszkodowania/?fref=ts 
CHARAKTERNI - https://www.facebook.com/CHARAKTERNI/?fref=ts

Opracował: ONE RECORDS
Wspólpraca: www.fightsport.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Celtic Gladiator 12 w maju w Londynie
20-go maja odbędzie się kolejna edycja gali Celtic Gladiator. Tym razem impreza Celtic Gladiator 12 ponownie trafi do Londynu, gdzie w kameralnej hali Civic Hall przy Blackshots Lane (Essex) widzowie obejrzą kilkanaście ciekawych walk na zasadach MMA a także wprowadzone niedawno do programu organizacji pojedynki w formule K-1.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

To jedziemy , kto wie jak zorganizować grupy wyjazd ?
Marian 2017-04-14 07:13:53


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe