Sobota, 21 wrzesnia 2019r. Darii, Mateusza, Wawrzyńca
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Morskie wakacje na statku wycieczkowym

Codziennie inne miejsce. Każdy ranek to inny widok z własnego balkonu. Fantastyczne miasto, majestatyczne fiordy lub rajskie plaże. Po wspaniałym śniadaniu wycieczka pełna nowości. Taka jak chcesz – zorganizowana grupowa, lub indywidualna. Nowe miejsce, nowe wrażenia.
Gdy po południu wracasz z wycieczki, uśmiechnięty personel wita Cię ciepło, liczne restauracje zapraszają na wspaniałe pyszności, a pokładowe knajpki zaczynają żyć wieczornym życiem. Spa, centrum fitness, galerie, koncerty, lekcje tańca… - Ty wybierasz. Elegancka kolacja, spektakl teatralny, liczne bary i lokale z muzyką na żywo. Do posłuchania? Do tańczenia? Jak lubisz! A może kino pod gwiazdami? Kasyno? Gdy Ty korzystasz z wieczornego życia, nocą Twój luksusowy hotel płynie już do innego portu.

Fantazja? Nie! Bo tak właśnie wygląda rejs współczesnym wycieczkowcem.

W krajach Europy zachodniej, to bardzo popularny sposób spędzania urlopu. Takie wakacje w Niemczech, czy Wielkiej Brytanii wybiera rocznie już ponad milion osób, w tym bardzo dużo ludzi młodych.

 


W Polsce wciąż mało znane, a już w pełni dostępne wakacje. Często ze słowem „statek” kojarzy się odrapany prom z Gdańska do Szwecji lub Finlandii - stary, ciasny, kołyszący, atrakcyjnością i standardem przypominający PRL-owskie kuszetki. Inne skojarzenie to nasz liniowiec Stefan Batory, który w latach 70 i 80 wielokrotnie żmudnie przemierzał trasę z Gdyni do Nowego Jorku.

Dzisiejsze wycieczkowce to kompletnie inna bajka. Ich funkcją nie jest transport od punktu A do B, a zapewnienie fantastycznych wakacji. Stąd, poza wspaniałą częścią pasażerko hotelową, ogromna część statku zajmują miejsca służące relaksowi, rozrywce i zabawie.

Statek wycieczkowy to już nie prom, a pływający resort. Kabina to nie kajuta, a elegancki pokój hotelowy. Rejs to nie jednostajny transatlantyk, a tętniące życiem wakacje, będące wspaniałym połączeniem wyjazdów stacjonarnych i objazdowych.
Wiemy ile mamy czasu i jaki wakacyjny budżet – teraz kluczowe jest wybranie właściwej linii oceanicznej. Jedni pasażerowie będą cenić towarzystwo, gwar i pokładowe rozrywki dla dzieci i dorosłych na największych wycieczkowcach i popularnych trasach na Morzu Śródziemnym, czy Karaibach , inni wybiorą bardziej kameralną wersję mniejszego statku, który w luksusowych warunkach umożliwi obejrzenie mniej odwiedzanych miejsc, jak Papua-Nowa Gwinea, Kamczatka, czy Amazonka.

A coś pośredniego? Proszę bardzo: Japonia, Kanał Panamski, Indonezja, Fiordy Norweskie, Alaska i wiele, wiele innych kierunków. Cały rok! Cały świat!

ZAPRASZAMY ! Morskie Sp. z o.o. I tel: 22 222 46 15 I kontakt@morskie.pl I www.morskie.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Morskie wakacje na statku wycieczkowym
Codziennie inne miejsce. Każdy ranek to inny widok z własnego balkonu. Fantastyczne miasto, majestatyczne fiordy lub rajskie plaże. Po wspaniałym śniadaniu wycieczka pełna nowości. Taka jak chcesz – zorganizowana grupowa, lub indywidualna. Nowe miejsce, nowe wrażenia.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Moje marzenie !
Ewa 2017-04-19 17:06:17


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe