Niedziela, 22 kwietnia 2018r. Łukasza, Kai, Nastazji
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

METAMORFOZY nowe życie Nowa TY

Projekt „METAMORFOZY nowe życie Nowa Ty” zrodził się z myślą o kobietach zmęczonych i bezradnych wobec licznych niepowodzeń i prób walki o siebie i swój wygląd, chcących wreszcie coś zmienić w swoim życiu. Clinic VIVIEN do współpracy zaprosiła wyjątkowych Partnerów, którzy społecznie zaangażowali się w realizację tego projektu.
Do I etycji „METAMORFOZY nowe życie NOWA TY” zakwalifikowały się: Wioletta Kurowska oraz Taisiya Jurczyszyn.

Uczestniczki miały niepowtarzalną szanse zmiany swojego wizerunku i stylu życia. Poznały trud ciężkiej pracy nad samą sobą, walkę z własnymi słabościami.

Sztab Specjalistów METAMORFOZY ukierunkował uczestniczki: jak prawidłowo dbać o sylwetkę; jak świadomie odżywiać się i przygotowywać posiłki bez wyrzeczeń. Jakie ćwiczenia naprawdę przyniosą skutek, jak często je wykonywać, jak ćwiczyć i ile razy w tygodniu. Jak dbać o skórę, by była piękna, jędrna i gładka. Jaką fryzurę dobrać i jakie ubrania, nosić, pasujące do ich sylwetki. Co im szkodzi a co jest ich sprzymierzeńcem. 


OGROMNE PODZIĘKOWANIA DLA: Pracownia Ciała i Umysłu, SpokoBox – catering dietetyczny, Cichy Gaik, Feniks, CreAdd, Dawid Łasut, Krakowska Jaskina Solna, Galeria Uśmiechu, Unique -Agency&Studio, Flower Faktory, HAIR DESIGN, AP MAKE UP- Agnieszka Pąchalska, MAKE UP ARTIST – Agnieszka Leśniakiewicz Łakomiec, Offset Magazyn, Dna Stylu, Motive & More, Come Bag, Silwano, GRAPHITO STUDIO GRAFICZNE, Pandora. 
28.04.2017 W RESTAURACJI CICHY GAIK RATAJÓW 124 GODZ.19:00 ODBĘDZIE SIĘ WYJĄTKOWE WYDARZENIE!


W programie wieczoru nie zabraknie gości specjalnych i części artystycznej: 

- Pokaz mody Motive&More, Come Bag, Silwano z udziałem Unique Agency 
- Gigantycznego tortu 
- Zaskakującej niespodzianki przygotowanej przez jedną z uczestniczek Metamorfozy Nowe życie NOWA TY – Taisiya Jurczyszyn 
- Zabawy do białego rana z DJ.Mario
- Gość Specjalny Paulia Holtz - Ikona osobowości i stylu – wylosuje wśród naszych gości atrakcyjne nagrody: BIŻUTERIĘ ufundowaną przez firmę PANDORA, DIAMENT ufundowany przez Przedstawiciela MART DIAMONDS Diamenty & Brylanty Tadeusza Kubickiego, TOREBKĘ skórzaną COME BAG, VOUCHER o wartości 500 zł od Krakowskiej Jaskini Solnej oraz VOUCHER o wartości 1000 zł od Clinic VIVIEN -  pomysłodawcy ,,Metamorfozy nowe życie NOWA Ty".

Podczas Gali organizatorzy pragną również wesprzeć 5 letniego Bartusia – synka jednej z finalistek, która z powodów zdrowotnych musiała zrezygnować z udziału w programie. Asia i jej synek marzą o zdrowych nóżkach a nie protezach – 25 maja czeka ich kolejna poważna operacja.

Więcej informacji na https://www.siepomaga.pl/bartek-bulat 

Zapraszamy do polubienia fanpage Metamorfozy:

https://www.facebook.com/MetamorfozaNowaTy/
https://www.facebook.com/Metamorfozy-Nowe-%C5%BCycie-NOWA-TY-Wioletta-Kurowska-1033894290050305/ 
https://www.facebook.com/Taisija-Jurczyszyn-Metamorfoza-nowe-życie-NOWA-TY-1837454193175719/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
METAMORFOZY nowe życie Nowa TY
Projekt „METAMORFOZY nowe życie Nowa Ty” zrodził się z myślą o kobietach zmęczonych i bezradnych wobec licznych niepowodzeń i prób walki o siebie i swój wygląd, chcących wreszcie coś zmienić w swoim życiu. Clinic VIVIEN do współpracy zaprosiła wyjątkowych Partnerów, którzy społecznie zaangażowali się w realizację tego projektu.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

 
zapisz wypisz

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe