Niedziela, 21 kwietnia 2019r. Jarosława, Konrada, Selmy
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Zostań modelką i weź udział w sesji zdjęciowej ZAKOŃCZONY

Piękno nie zna rozmiaru, wieku czy koloru włosów. Dlatego marka Axami i magazyn "Imperium Kobiet" ogłosiły wyjątkowy konkurs dla odważnych, świadomych swojej wartości dziewczyn!
Czym jest kanon urody? W minionych stuleciach normy dotyczące kobiecego piękna zmieniały się wielokrotnie. Czasem na topie były panie o subtelnej, wiotkiej budowie i jasnych włosach, innym razem królowały "rubensowskie kształty". Jak jest teraz? 

Nareszcie skończyły się czasy, kiedy ktokolwiek może narzucić kobietom jaki rozmiar czy kolor włosów mają nosić, by uchodzić za piękne! Dziś odważne i świadome swej kobiecości panie, bez względu na wiek czy wzrost, chcą podkreślać swoją wyjątkowość i wyróżniać się z tłumu. Nikogo nie dziwi więc fakt, że coraz więcej prestiżowych marek dostrzega potencjał tkwiący we współczesnych dziewczynach. Najlepszym przykładem jest niedawna kampania marki Victoria Secret, która stawia na modelki w każdym rozmiarze oraz akcje promocyjne marki Dove, promujące naturalnie wyglądające kobiety. 

Dziewczyny znad Wisły też mogą spróbować swoich sił przed obiektywem i wziąć udział w profesjonalnej sesji modowej - wszystko dzięki kampanii "Naturalne piękno z Axami" organizowanej przez markę Axami - przy współudziale magazynu "Imperium Kobiet". Celem konkursu jest wyłonienie niezwykłych kobiet, które wymykają się kanonowi urody narzuconemu przez niektóre media. 

W tym plebiscycie wiek, rozmiar, kolor włosów czy skóry nie mają żadnego znaczenia. Natomiast unikalne piękno, osobowość i "to coś" - owszem! 

Zgłoszenia zawierające m.in. dane osobowe, wymiary, zdjęcie sylwetki oraz zgodę na udział w konkursie należy wysłać do 20 maja na adres: redakcja@ikmag.pl (szczegóły na facebookowych profilach magazynu oraz AXAMI). Jest o co walczyć!

6 Finalistek otrzyma w nagrodę bieliznę od organizatora akcji - Axami oraz kosmetyki prestiżowej marki M’ONDUNIQ, a także przeżyje niezapomnianą przygodę na planie zdjęciowym z profesjonalną ekipą fotografów, stylistów i fryzjerów. 

Rezultat tej wyjątkowej sesji zdjęciowej będziemy mogli obejrzeć na stronie portalu Ikmag.pl oraz na kartach magazynu Law Business Quality. 

Kto wie - być może będzie to pierwszy krok do profesjonalnej kariery w modelingu? Pokaż wszystkim, że piękno nie zna wieku, rozmiaru ani nie ma innych ograniczeń! Już dziś prześlij swoje zgłoszenie i wraz z Axami oraz "Imperium Kobiet" odkryj drzemiące w Tobie naturalne piękno!KONKURS ZAKOŃCZONY. 
WYNIKI PODANE ZOSTANĄ W ŚRODĘ (31.05.) NA PROFILU MARKI AXAMI NA FACEBOOKU. 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Zostań modelką i weź udział w sesji zdjęciowej ZAKOŃCZONY
Piękno nie zna rozmiaru, wieku czy koloru włosów. Dlatego marka Axami i magazyn "Imperium Kobiet" ogłosiły wyjątkowy konkurs dla odważnych, świadomych swojej wartości dziewczyn!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe