Czwartek, 21 czerwca 2018r. Alicji, Alojzego, Rudolfa
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Kolagen Norweski z Diamentem Beauty

Diamenty Beauty to Ogólnopolski Plebiscyt, w którym redakcja TrustedCosmetics.pl nagradza innowacyjne i wyróżniające się na konferencji produkty, firmy, usługi, zabiegi, suplementy diety, książki czy linie kosmetyków. Kolagen Norweski otrzymał także nagrodę Imperium Urody w 2016 roku.
- Doceniamy firmy, które osiągnęły sukces, dzięki otwartości na wiedzę, przedsiębiorczości, kreatywności, ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności, wprowadzaniu zmian, oraz korzystaniu z nowatorskich rozwiązań. W tym roku nasza redakcja została wprost zasypana zgłoszeniami, które należało przesłać do końca marca 2017. - mówi Renata Zielezińska — redaktor prowadząca i wydawca portalu TrustedCosmetics.pl oraz pomysłodawczyni konkursu.

Jury złożone z przedstawicieli redakcji jednogłośnie postanowiło przyznać statuetkę Diamenty Beauty 2017 dla Kolagenu Naturalnego od BioMed Pharma Polska, ponieważ jesteśmy zachwycone nie tylko jego naturalnym i prostym składem, ale również widoczną poprawą kondycji włosów, skóry i paznokci.

Kolagen Norweski od BioMed Pharma Polska to na polskim rynkunowy suplement diety, skierowany głównie do kobiet po dwudziestym piątym roku życia, które dbają o swoją aktywność fizyczną oraz zdrowie skóry, włosów i paznokci. Sprężysta, gładka cera bez zmarszczek to marzenie każdej kobiety. Ale nie każda z nas wie, że składnikiem, który odpowiada za piękny, młodzieńczy wygląd jest kolagen.


Kolagen Norweski przyjmowany regularnie, w krótkim czasie sprawi, że nasza cera rozkwitnie niczym starannie pielęgnowany kwiat. Szybko dostrzeżemy również inne skutki stosowania tej wyjątkowej substancji: nasze włosy nabiorą pożądanego blasku, paznokcie staną się mocne, a stawy zaskoczą idealną kondycją. Wniosek? Kolagen Norweski to największy sprzymierzeniec twojego zdrowia... i urody!  

- Jest nam bardzo miło, że w tak krótkim czasie zyskaliśmy grono wiernych wielbicielek i zostaliśmy dostrzeżeni na rynku. Wielu naszych klientów zgodnie potwierdza, że zawarte w Kolagenie Norweskim składniki znacznie wpływają na poprawę jędrności skóry, opóźnianie procesów jej starzenia oraz witalność włosów i paznokci. Dziękujemy za zaufanie! - mówi Paweł Lemieszek, Prezes Zarządu BioMed-Pharma Polska Sp. z o.o..

Kolagen Norweski to suplement diety produkowany w Norwegii ze składników naturalnego pochodzenia. Na kompozycję składają się kolagen naturalny, kwasy omega 3 oraz witamina C. Atuty Kolagenu Norweskiego:naturalne składniki takie jak: kolagen typu I i II oraz świeży, tłoczony na zimno olej z łososia norweskiego i witamina C,skuteczność,pozytywny wpływ na skórę, włosy, paznokcie oraz stawy.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Kolagen Norweski z Diamentem Beauty
Diamenty Beauty to Ogólnopolski Plebiscyt, w którym redakcja TrustedCosmetics.pl nagradza innowacyjne i wyróżniające się na konferencji produkty, firmy, usługi, zabiegi, suplementy diety, książki czy linie kosmetyków. Kolagen Norweski otrzymał także nagrodę Imperium Urody w 2016 roku.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe