Czwartek, 21 czerwca 2018r. Alicji, Alojzego, Rudolfa
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Anna Lewandowska: Healthy Mama

Już 25 maja odbędzie się premiera najnowszej książki Anny Lewandowskiej „Healthy Mama”. Tym razem znana sportsmenka radzi jak w spokoju i zdrowiu przeżyć okres ciąży oraz wczesnego macierzyństwa. Ksiązkę poleca portal Planetakobiet.com.pl
Anna Lewandowska na swoim koncie ma wybitne osiągnięcia sportowe oraz dwie książki, które napisała z myślą o swoich fankach zainteresowanych dietą, sportem i zdrowym stylem życia. Szybko stała się niekwestionowanym autorytetem fitness, a wiedzę zdobytą podczas studiów w zakresie dietetyki i żywienia stara się w prosty sposób przekazać szerokiej, międzynarodowej publiczności. 

Poradnik jest kompendium wiedzy zarówno dla kobiet w ciąży, jak i dla tych, które do tego stanu się przygotowują. Książkę rozpoczynają słowa lekarza, które usłyszała Ania po odebraniu wyników badań: „Nie wiem co Pani je, ale niech koniecznie to Pani zapisuje”. Od tego momentu Ania zaczęła prowadzić skrupulatne notatki dotyczące diety, stanu zdrowia i ćwiczeń, a wynikami obserwacji dzieli się z czytelnikami. 

Ania wielokrotnie podkreśla, że najlepszym prezentem jaki możemy dać swoim dzieciom jest zdrowie i wokół tego założenia rozbudowana jest książka. Zaznacza, że zdrowie matki i dziecka dotyczy również wszystkich domowników. Jeśli zdrowe nawyki podsuniemy także partnerowi, zwiększą się nasze szanse na zdrowy rozwój dziecka, a nowy styl życia pozostanie z nami na długie lata. 

Z książki dowiemy się również , jakie badania czekają wszystkie ciężarne kobiety podczas kolejnych wizyt u lekarza, dlaczego tak ważne jest opracowanie własnego planu żywienia, oraz jaki wpływ na organizm ciężarnej kobiety mają poszczególne minerały i witaminy. Oprócz tego w książce znajdziemy znakomite przepisy oraz plany treningowe na każdy trymestr ciąży.

Ania nie zmusza kobiet do rygorystycznych diet oraz wycieńczających treningów. Jej zdaniem ciąża to okres, w którym najbardziej potrzebujemy spokoju i bliskości, a jedzenie powinno być nie tylko świeże i zdrowe, ale również smaczne! Wśród propozycji kulinarnych znajdziemy dużo przepisów na ryby (bogate w kwasy omega-3), ciepłe śniadania i słodkości. 

Książka powstała przy współpracy z ekspercką wiedzą dra n. med. Jacka Szymańskiego, dra n. biol. med. Patrycji Szachty, trenera personalnego i dietetyki Edyty Litwiniuk, specjalisty ds. żywienia Łukasza Sieńczewskiego.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Anna Lewandowska: Healthy Mama
Już 25 maja odbędzie się premiera najnowszej książki Anny Lewandowskiej „Healthy Mama”. Tym razem znana sportsmenka radzi jak w spokoju i zdrowiu przeżyć okres ciąży oraz wczesnego macierzyństwa. Ksiązkę poleca portal Planetakobiet.com.pl
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2018 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe